www.sudzibas.lv Cenuklubs Jauna prece, jau bijusi lietota

Veikals Cenuklubs Spice Home - Jauna prece, jau bijusi lietota

Sveiki! Vēlos padalīties ar savu rūgto pieredzi iegādājoties preci cenuklubā kas atrodas spicehome. Nopērkot preci veikalā no plaukāt, iepakotu, aizejot mājās pakojot vaļā konstatēju ka prece jau ir lietota un vienkārši ielikta atpakaļ kastē. Visa bija nospeķots un trūka detaļas, nebija pat pamācības grāmatiņa. Protams ka pēc 2vām dienām atgriezos veikalā, izklāstīju savu situāciju ar piebildi, ņemiet atpakaļ šo preci un dodiet man jaunu iepakotu no plaukta kuru uzreiz pārbaudītu, bet tad uzreiz sākās kā jau Latvijā. Rakstiet aktu, mēs sazināsimies ar piegādātāju lai sagādā visu iztrūkstošo utt, uz ko es atbildēju ka ne mani tas neapmierina un vienīgais ko gribu ir paņemt to pašu preci tikai jaunā iepakojumā ar pilnu komplektāciju kā ir paredzēts kad ienāc veikalā un nopērc kaut ko. Te varu rakstīt daudz, bet vienīgais ko gribēju pabrīdināt ir neesat kā es ka nepārbaudīju preci uzreiz veikalā, bet man kā patērētājam pilnīgi normāli liekas ieejot veikalā, nopērkot preci tu saņem visu kas ir iepakojumā.