www.sudzibas.lv Cenuklubs Nemaina prece ar čeku

Cenuklubs-Cenuklubs.lv - Nemaina prece ar čeku

Nopirku veikala cenuklubs panna firma ''Tesca'' Titānu parklajums-28 cm. Panna nevar uzkarsēt vairāk neka 250 c. Panna maksa ar atlaidi 38.00 eiro. Bez atlaidi maksa-48.00 eiro. Pannu pirc 15 decembri 2023 gada. Adrese kur pirc-rezeknes iela 3. Kad pagatavoju uz viņu divas reizes, saprotu ka man nepatīk Sita panna. Tāpēc ka nevar uzkrāsit vairāk neika 250 gradi, bet es negribu pirkt termometru lai pārbaudīt cik grādi uzsildīt panna.
25 decembri 2023 gada-atnesu pannu uz veikalu atpakal, lai atgriezt savu naudu vai apmainit uz citu preci ar tadu summu. Man teica uz informacija, ka vajag iet pie sieviete-nezinuka sauc. Izskaties blondine matiem, gadi 52-54, augums 1.60-1.64 un es teicu vinai ka gribu apmainit pannu uz citu prece. Vina panema ceku, piezvanija pa telefonu un pec tam teica ka prece nevar apmainit tapec ka es lietoju vinu divas reizes. Es vinai teicu, ka es varu zinat vajag vina vai nevajag bez lietosanai. Vina teica ka prece var apmainit tikai kad vinu nelitoja viss par. Vairak nekad nepirksu Sita veikala. Ceks diemzel nesaglabjas bet kad es bija veikala, vins bija uz rokas.

Покупал сковородку в магазине cenuklubs фирма сковородки-tesca с титановым покрытием,28 см, нагревать можно до 250 градусов с металлической ручкой. Сковородка стоит по скидке-38.00 евро, без скидки 48.00 евро. Сковородку покупал 15 декабря 2023 года, адрес-rezeknes iela 3. Два раза на ней готовил и понял, что она мне не подходит, по той причине, что нагревать ее нельзя больше 250 градусов, а деньги тратить на градусник я не хотел.
25 декабря 2023 года-я принес сковородку в магазин, чтобы вернуть деньги за нее или поменять на другой товар на эту же сумму. На информации мне сказали, подойти к женщине как зовут не знаю-1.60,1.65, возраст 52-54 лет, блондинка. И я ей сказал, что хочу поменять товар, и дал ей в руки чек. Я сказал, что я на ней готовил два раза. Она позвонила по телефону кому-то из сотрудников и в итоге отдала мне чек и сказала, что поменять товар можно если он не был ни разу использован. На что я ей сказал, как я могу понять нужна мне сковордка или нет, если на ней не готовить ни разу. Я что экстрасенс? В итоге ответа толкого не услышал-больше никогда в этом магазине ничего не куплю. Чек к сожалению не сохранился, но когда я был в магазине он был на руках. Больше никогда там ничего не куплю.

Dusmīgais Ainārs 06.01.2024

Cilvēkiem vairs nav robežu 🤦. Pēc tāda paša principa - nopirku podu ,2x palietoju , nepatika . Tāpēc nesīšu atpakaļ uz veikalu .

I Igorsivanovs1558 06.01.2024

С такими темпами вы и презервативы после использования захотите вернуть с чеком,

podolansmaksims1 06.01.2024

В Америке можно вернуть товар через полгода и даже без чека,если наша страна так хочет быть похожей на Америку,не видно,чтобы даже на 1% была похожа.

Z Zapte777 06.01.2024

Pērkot preci veikalā uz vietas, preces maiņa ir tikai un vienīgi veikala labas gribas žests (un arī, ja prece ir tādā stāvoklī, kādā Jums tika nodota), un arī tikai pāsvarā tad, ja varat pierādīt pirkuma veikšanu konkrētajā veikalā ar pirkumu apliecinošu dokumentu. Ja noteikumi nav skaidri, ar patērētāju tiesībām var brīvi iepazīties internetā. Nepamatota sūdzība.