www.sudzibas.lv Cenuklubs Nemaina brāķētu preci

Krāpnieki Cenuklubs Rēzeknes ielā - Nemaina brāķētu preci

Ļoti nepatīkama personāla attieksme pret klientiem. Šodien aiznesām brāķētu preci (austiņas) uz veikalu Rēzeknes ielā 3, ar domu, ka būs atsaucīgs personāls un palīdzēs mums atrisināt šo nepatīkamo atgadījumu. Izrādījās, ka par bojāto preci naudu atpakaļ neatdod, kā arī iegādāties dārgāku preci ar piemaksu uzreiz viņi neatļāva. Vienmēr visos veikalos par brāķētu preci man nauda tika atgriesta vai arī mainīta prece uz citu. Ļoti žēl, ka Cenukluba darbinieki ir neatsaucīgi, diemžēl nāksies vērsties pie PTAC.

D divains tu esi 04.03.2019

Un viņiem ir pilna taisnība.

Sākumā uz servisu, gaida atbildi un tikai tad kaut kāda rīcības.

Nezin likumus, tad nekliedz par savu nekompetenci.

N Natawa Golubeva 04.03.2019

Katrs veikals rupejas par saviem klientiem,par preci un ipaši ja ir braķis nak preti un uzreiz uz vietas risina,bez gaidišanas,nezinat likumus varbut pastradat par zales darbnieci naks par labu,pec likuma gudrieņieķi veikals nes atbildibu ko pardot un parbauda preci,godigs veikals!

Iesākumā jāmēģina vienoties mutiski

Patērētāju tiesību aizsardzības likums paredz: jebkurš strīds, kas radies starp patērētāju un pārdevēju vai pakalpojuma sniedzēju, risināms pārrunu ceļā, pusēm cenšoties panākt vienošanos.

N Natawa Golubeva 04.03.2019

Patērētājam ir tiesības iegādāties līguma noteikumiem atbilstošas preces! Pārdevējs un pakalpojuma sniedzējs ir atbildīgs par jebkuru preces iegādes dienā eksistējošu neatbilstību.