www.sudzibas.lv Cenuklubs Slikts serviss

Cenuklubs - Slikts serviss

Lūdzu izmaksājiet prēmiju vai vismaz uzslavējiet Vienības gatves pārdevēju kasē, kā sauc nezinu, bet tāda viegli apaļīga ar brillītēm!
Pamatojums:
Vakar pavēlu, tā ap pusdeviņiem, biju ieskrējis nopirkt paciņu briketes siltākam vakaram. Pie ieejas jau nopriecājos - būs ātri, visās kasēs pa pārdevējai (Rimi, Maxima - ņemiet piemēru), vēl info dāma, ar kuru viegli flirtē apsargs.
Paķeru paku, klāt pie tuvākās kases:
"eiro, astoņdesmit četri!"
Es saku - "pa, pa.. cena ir, 1,24, tā jums tur stāv rakstīts vairākās vietās!"
Foršā pārdevēja - "Tā akcija ir beigusies, cenas nav nomainītas, eiro astoņdesmit četri"

Es apklusu - patiešām, ko gan es, idiots te nesaprotu, jā pārdevēja saka 1,84, tātad tā arī ir un nav svarīgi kā tie organizēts cenu nomaiņas process veikalā"

Es pametu veikalu, visas pārdevējas joprojām skaisti sēž pie kasēm, arī info dāma, vienīgi apsargs ar savu flirtu pārvācies pie kādas no kasierēm... un nodomāju "mazliet apaļīgā pārdevēja tik labi man ierādīja manu īsto vietu, ka pelnījusi atzinību. Šķerberg, es zinu, ka neesi nabags, izmaksā meitenei prēmiju - nu vismaz šos virsiegūtos 60 centus, viņa centās" ;)

N

Švaki viņa, tev, citēju-"idiotam", "ierādījusi īsto vietu", ja jau tagad centies norādīt, kuram būtu jāsaņem uzslava, kuram prēmija. Neesi īpaši tālu no tām nenopirktajām briketēm ticis intelekta ziņā, ja nespēj aptvert vienkāršu patiesību - meitene pie kases var nosaukt tikai to cenu, kādu uzrāda kases aparāts. Cerams, ka neapaukstēji, atlikušās smadzenes.

donna b 10.02.2017

Kasiere nevar mainit cenu sistemaa. Ja tada cena paradas kasee, tada ir uzskaites sistemaa. Var saukt veikala vadibu un meklet ar tiem patiesibu, bet kasierem nav nekada teiksana. Esi ari biskin fiksets uz to, kas ar ko flirtee, vai ne? Tev ir kada problema ar uzmanibu no preteja dzimuma puses?

B Burbulis55 11.02.2017

Kad es strādāju ck un bija šādas situācijas, tad cena tika labota ar roku un tās cenu zīmes noņemtas. . Protams atvainošanās par pārpratumu.. Tagad CK vismaz visi kas nav Rēzeknes ielā atgādina maximu vai rimi. .. nesmuka attieksme no kasieru un dažreiz arī pārdevēju puses.. Bet nu uz šādu politiku jau gadiem bīdās. .

L Laurēlija 10.02.2017

sūdzība 60 centu dēļ? Nopietni?

BondsBonds 12.02.2017

Nu.. tad jau nosali, ne?