www.sudzibas.lv Cenuklubs Preces viltojums

Cenuklubs - Preces viltojums

Pirms ziemassvētkiem spice home cenuklubā nopirkts Absolut Elyx dāvanai. Uz svētkiem atveram pudeli - garšo pēc ūdens, smird pēc sēra un peld nogulsnes. Veicot eksperimentu ar šī dzēriena ielikšanu saldētavā (vodka nesasalst) - šis dzēriens sasala ledū un joprojām smird pēc sēra. Esam šokā, ka tā tik lielā veikalā var notikt!

01.01.2022

E

V vitols 01.01.2022

Jums ir jāvēršas pie veikala vadības.

H Haralds Kurmis 01.01.2022

Preču apmaiņa.Mēs viņiem neīstas cigaretes,viņi mums neīstu Apsolut.

Oļegs Zatlers 01.01.2022

Tas bija bonuss. Nevajag ledu klāt. Sasaldē un vodka ar ledu uzreiz.

G Gulbenietis 02.01.2022

Šitas pēc Jaunā gada svinībām maximās, rimi, mego būs ik pa laikam sastopams ;). Neba vietējie darbinieki bedalagas par savu naudu pirks jim beam? Labāk izdzert un vietā tēju pieliet. Šņabja vietā lies ūdeni no krāna vai peļķes :D.

MURAKAMI 02.01.2022

A tu nepamanīji, kā pudele jau bija atvērta, ja domā kā kāds ielējis tur ūdeni?
Jaskatās uz plombu.

G Gulbenietis 02.01.2022

Ja 2. janvārī vari aiziet līdz veicim, jau esi varonis. Kāda plombas apskatīšana? Kasieri tā jau izskatās pēc vienradžiem.. :D

MURAKAMI 03.01.2022

Es un 1-jā kopā ar sievu azigāju uz Rimčiku pakaļ šmigaj un OK