www.sudzibas.lv Cenuklubs autostāvvieta

Cenuklubs - autostāvvieta

šodien aizbraucu uz Cenu klubu piedrujas ielā, bija vajadzība nopirkt šo to, bet par cik jau iepriekš zināju ko tad man tas aizņēma kādas 5-7 minūtes. Bet izgājis no veikala, konstatēju ka nedaudz pamiksta riepa, šņāc pat, domāju nu fiksi līdz servisam jāaizbrauc, aizbrucu, tur man saka ka speciāli pārdurta, nu ko tad atausa atmiņā pāris tipi kas netālu no man auto tusēja, laikam gaidīja kad sākšu mainīt riepu, lai ko no mašīnas nočieptu.
Fu pretīgi, veikals ok, bet nu manās acīs reputācija kaput, nu nebraukšu vairs uz to rajonu, lētāk nopirkt normālā veikalā.
Tā ka, ļaudis uzmanās.
p.s. pret veikalu ka tādu pretenziju nav, bet nu parkings, sorry.

E Esss 09.01.2010

Man šitā bija pie Depo stāvvietā pie Lubānas mazā apļa :(

R Raitis 09.01.2010

A uz Stabu ielas Rīgā gaišā dienas laikā sit mašīnām logus ārā, tākā uzmanieties.

E Eseseseseseseses 09.01.2010

pag'- kaads siikajam huligaanismam riigas pilseetas ielaas sakars ar cenu klubu? riepas vareeja tikt paardurtas jebkur, tas vareeja buut, piemeram, apkaarteejo autoservisu noliigtu personu 'darbins'. vainot notikusajaa 'cenu klubu' vai taa staavvietu, ir neslavas celsana..

E er 23.01.2010

Ja kas tad tiesi preti Cenu klubam ~100m attaluma ir autoserviss, vai tas neko neizsaka?

J ju 03.02.2010

Bet kāds sakars ar veikalu nesaprotu normāls veikals