Cenu Klubs - Pārdevēji

Jau 20. Gadus iepērkos cenu klubs internetveikalā ar preču saņemšanu veikalā vienības gatvē 113. Pretenziju praktiski nebija. Pēdējo pirkumu mēģināju veikt 15.06.2018. Pēc 3. Dienu gaidīšanas uzrakstīju, kas ir ar manu pasūtījumu. Atsaucās mazumtirdzniecības aģents aleksandrs balašovs, kurš ziņoja, ka pasūtījumu nosūtīs uz veikalu vienības gatvē 113. Nesagaidījis informāciju vēlreiz pajautāju, kas ir ar manu pasūtījumu. Atkal atsaucās minētais aģents un nozīņoja, ka pasūtījums nogādāts minētajā veikalā. Nākošajā dienā ierados rīgā uz vienu dienu, veikalā pēc gaidīšanas man pateica, ka pasūtījums ir piegādāts, bet viņi to neatrada!? Biju spiest tērēt vēl laiku lai atrastu un nopiktu preci citā veikalā. Atvainojumu vietā mani atslēdza no usu mājaslapas un e-pasta!?