www.sudzibas.lv Centrum vitamīni Kaitīgās piedevas

Centrum vitamīni - Kaitīgās piedevas

Esmu sašutusi! Nopirku Centrum vitamīnus un pat iedomāties nevarēju, ka vitamīniem būs tāds sastāvs. Sastāvā vesels lērums pārtikas piedevu: E 460, E1201, E433, E110, E171!!! Nepērciet Centrum vitamīnus!!!

D

N Nata 28.10.2008

Vai Jus kadreiz redzējat, ka izskatas tirie vitamīni?? Un lai viņus visus savienot kopa un no tiem izveidot tableti vajag pievienot vel specialus substances. Ne vienmēr zem nosaukumiem E... slepjas kaut kadas bistamas vielas.Zem E var slepties arī banālais talks vai citronskābe, kuru mēs bieži izmantojam. Internetā atradisiet sarakstu, kuras no E... ir kaitīgas veselībai.

X Xrjusha 28.10.2008

http://eur-lex.europa.eu/Notice.do?mode=dbl&lang=lv&ihmlang=lv&lng1=lv, et&lng2=bg, cs, da, de, el, en, es, et, fi, fr, hu, it, lt, lv, mt, nl, pl, pt, ro, sk, sl, sv, &val=343464:cs&page=

S Santa 28.10.2008

Šajā adresē ieejot, ko tur var sameklēt?? Nata, vai varat iekopēt precīzu i-neta adresi, kur ir pārskatāmas E vielas? Paldies!

N Nata 28.10.2008

Uzspiediet Googlā -e piedevas- un parādīsies vairākie saiti ar Jūs interesējošo informāciju.

D Diāna 04.11.2008

Piedevas, kuras es uzskaitīju ir vai nu ļoti bīstamas, toksiskas, kancerogēnas, vai ļoti kaitīgas veselībai, citādi sūdzību nerakstītu! Tas, kurš kaut ko saprot no pārtikas piedevām, zinās, kas tie par E.. Tiem, kas nezin varu uzraktīt pilnos nosaukumus, bet neticu, ka jūs cītīgi pētīsiet kādas slimības rodas no katras no šīm piedevām..

: :) 10.11.2008

Jūs jau varat uzskatīt visu, go gribas un vispar nedzert vitaminus. A ka Jūs ēat augļus un darzēņus no mūsu veikaliem?? Vai zinat kas tur ir iekšā? Vnk.nekas virsu nav rakstīts. Un gaiss ir ļoti piesarņots. Atliek tikai neko neest, nedzert un neelpot ar tadu filozofiju un uzskatišanu... Es neesmu par E piedevam, bet vajag vienkarši saprast, ka ne vienmēr tadai panikai ir iemesli.. Palasiet to sarakstu velreiz. Nekā tajā Centrumā iekšā indīga nav.

S sana 23.03.2009

Ziniet ko es šajā sakarā varu teikt: biznes ir bizness !!!
Galvenais pārdod un pircējiem fleitēt kā var par nekaitīgumu, par sliktu gaisu, par skepsi utt.
Mums pircējiem ir prasme lasīt un ja nezin uzzināt visu par šo maģisko "E"! Viņus parasti redz un var izlasīt uz preces iepakojuma, bet bez visiem tiem ir vielas, kas nav aprakstītas, bet kas ietilpst tādā vai citā precē!!!
Tāpēc iesaku atcerēties - bizness ir bizness, labai precei nevajag milzum reklāmu, un mīļie mums ir dota izvēle - ņemt vai nē!

J Jurijs 02.08.2011

www.kleoo.lv/index.php?txid=2587