Centrāltirgus zivju paviljons - Slikta attieksme

Kāpēc zivju paviljons veras atrak par 18.00 ja darba laiks ir līdz 18.00 būju speciāli mērojusi talu cely lai sapirktu zivis un varēju mierīgi par pus stundu ko viņi atrāk aizveras varēju visu paviljonu miwrigi istaigat sapirkt ko man vajag, kāpēc jācies tautai? Ja līdz 18.00 strāda tad lai pārdevējas ari strāda un pēc sesiesiem ver ciet un skaita savas kases ka visur ir pieņemts. Varbūt tā tagad daris lielveikali kam vi iem stradat līdz tam laikam kas uzrakstis lai strada un pus stundu atrak versies ciet. Kas var palīdziet un Sakārtot ieviest kartību kam sūdzētis.

K

Saivii 12.02.2020

Ja vinjiem klientu nav 17.45 , protams,ka saaks visi vaakties nost, nevis gaidiis vienu trlinju,kursh izdomaa 17:55 iesleepot . Peerc zivis Rimchikaa, tas ilgaak

K knarins9 15.02.2020

Ja saksi sortimentu mainit rimcika lai butu zivis svaigas netikai karpas bet citas ludzu iesu,paldies ka ieteici savadak nezinaju

M Mego izmeklētājs 12.02.2020

18 00 slēdzas paviljona durvis tirgotajs var slegt savu leti jau 15 00 ja vēlas

K knarins9 15.02.2020

Nu tad lai vispar visi tur aizveras ka tas mazas budinas ko tad komersanti neko neizdarija domei ko aizvacas?

K Klientamnavtaisnība 12.02.2020

Rakstīt iemācies. Nu kā nav kauna paust savu viedokli 2. klases līmenī.

K knarins9 15.02.2020

Iemaci ja tik gudra.bernu darza limenis,ja saksim par to diskutet.

K knarins9 15.02.2020

Lai kaunas tiem kam ir par ko,nejau kad izsaku savas doams un noverojumus.laikam viena no pardevejam neapmierinata izdomaja adbildet.

V VilnisBanga 12.02.2020

Lielveikalos arī zivtiņa tiek vākta nost jau +-30 min. iepriekš (mans novērojums). :)

K knarins9 15.02.2020

Esmubstradajusi neko tadu neieveroju ja nem paplates nost lai nomazgatu un zivi vienalga var dabut.

BondsBonds 12.02.2020

Ja es būtu tur komersants, uzliktu komisiju par pirkumiem pirms slēgšanas.

K knarins9 15.02.2020

Es par vizams nabagi nopelnitu,nekauktu kad maza alga

⛔️ 13.02.2020

"specjali merojusi talu cely" - izbrauci no mājām uz zirgu ratiem no Dundagas meža un tikai 18.00 atbrauci uz paviljonu?

no pasa talaka braucu.

K knarins9 15.02.2020

Nevajag ari parspilet,zivju paviljons bij ciet jau atrak par puse sesiem.un iskatas raksta vienas neapmierinatas tirgus vecenes,kauneties par ko?par to kad savas domas uzrakstu,visur kur bija normali tirgi jau sen aizklopeti palicis tikai centraltirgus,un cik talu meroju celu nav jusu darisana.bernudarza limeni esmu.un ja raksta kada skolotaja par pareizibu tad maciet bernus pareizi rakstit savadak redziet kadi izaug skolnieki.visi tik gudri tik kad vajag aizstavet savas tiesibas iet uz protestiem visiem pue kajas neviena nav lai izteiktu doams,seit gudros telo.