www.sudzibas.lv Central Hostel Nesakopts numurs

Central Hostel - Nesakopts numurs

Biju rezervējusi vienvietīgu numuru hostelī "Central Hostel", jo neesmu rīdziniece, bet šoreiz bija vajadzība kaut kur Rīgā pārlaist nakti un Cenas ziņā šis bija pieņemams variants.

Par sagaidīšanu un attieksmi nevaru sūdzēties, visi ļoti laipni. Taču istabiņa... Es, protams, saprotu, ka tas ir tikai 2-zvaigžņu hostelis, tāpēc īpaši augstu servisu gaidīt būtu muļķīgi, bet iztīrīt numuru gan tomēr varēja.

Grīda neslaucīta, putekļaina. Atkritumu kaste pa pusei pilna ar gružiem, pa grīdu mētājās konfekšu papīriņi, u. C. Drazas. To visu redzot, uznāca šaubas par to, vai gultasveļa maz ir mainīta. Nepatīkami.

Kā jau teicu - negaidīju 5-zvaigžņu servisu, bet elementāra tīrība nav nekāda augstā prasība. Par numuru tomēr tika maksāta nauda. Ja es būtu atbraukusi no rīta, tad vēl varētu saprast, ka nav paspējoši, utt. Bet hostelī ierados vēlu - ap 22: 00. Acīmredzot pa visu garo dienu personālam nav bijis laika savest kārtībā istabu, par ko bija zināms, ka tā rezervēta un tajā nāks viesis.

Ar

Džozefīne 16.02.2020

Vai gāji uz reģistratūru noskaidrot? Vajadzēja uzreiz ziņot un prasīt mainīt uz citu numuru un normālā viesnīcā iedotu jaunu numuru, bez kādas papildus samaksas, jo viņiem par tīrību bija jāparūpējas.

BondsBonds 16.02.2020

Divas zvaigznes ir mazāk kā kopmītne, tā ir vieta kur pārgulēt. Vai domā ka tur apmetas arābu šeihi? Neviens ik pa 6h nek netīra pat 4 zvaigznēs tas ir virs 24h periods. Tiešām no laukiem..

Džozefīne 17.02.2020

Nav jātīra ik pa 6h, vienkārši pēc viesu aizbraukšanas tas numurs ir jāuzkopj un jāsagatavo nākošajam klientam. Un tādas elementāras lietas kā grīdas uzmazgāšana, atkritumu maisa nomaiņa un putekļu noslaucīšana, ir pašsaprotamas.