www.sudzibas.lv Central Hostel Nesakopts numurs

Central Hostel - Nesakopts numurs

Biju rezervējusi vienvietīgu numuru hostelī "Central Hostel", jo neesmu rīdziniece, bet šoreiz bija vajadzība kaut kur Rīgā pārlaist nakti un Cenas ziņā šis bija pieņemams variants.

Par sagaidīšanu un attieksmi nevaru sūdzēties, visi ļoti laipni. Taču istabiņa... Es, protams, saprotu, ka tas ir tikai 2-zvaigžņu hostelis, tāpēc īpaši augstu servisu gaidīt būtu muļķīgi, bet iztīrīt numuru gan tomēr varēja.

Grīda neslaucīta, putekļaina. Atkritumu kaste pa pusei pilna ar gružiem, pa grīdu mētājās konfekšu papīriņi, u. C. Drazas. To visu redzot, uznāca šaubas par to, vai gultasveļa maz ir mainīta. Nepatīkami.

Kā jau teicu - negaidīju 5-zvaigžņu servisu, bet elementāra tīrība nav nekāda augstā prasība. Par numuru tomēr tika maksāta nauda. Ja es būtu atbraukusi no rīta, tad vēl varētu saprast, ka nav paspējoši, utt. Bet hostelī ierados vēlu - ap 22: 00. Acīmredzot pa visu garo dienu personālam nav bijis laika savest kārtībā istabu, par ko bija zināms, ka tā rezervēta un tajā nāks viesis.

BondsBonds 16.02.2020

Divas zvaigznes ir mazāk kā kopmītne, tā ir vieta kur pārgulēt. Vai domā ka tur apmetas arābu šeihi? Neviens ik pa 6h nek netīra pat 4 zvaigznēs tas ir virs 24h periods. Tiešām no laukiem..