www.sudzibas.lv Celtniecības un Montāžas Pārvalde Fiziski iespaido jaunākos celtniekus

Celtniecības un Montāžas Pārvalde - Fiziski iespaido jaunākos celtniekus

Šajā pārvaldē, kas būvē daudzdzīvokļu namus, celtnieks Aleksandrs(Šuriks) nežēlīgi noslānīja savu kolēģi, kurš ieradās darbā jaunbūvē pēc viņa. Sākumā viņi vienkārši nevarēja sastrādāties, bet vēlāk Aleksandrs satina savu kolēģi tapešu ritulī, piecēla stāvus un izgrieza pēcpuses kontūru no tapetēm. Novērtējis, cik resna un taukaina pakaļa kolēģim, viņš ņēmās to slānīt. Vispirms gan noprasīja, vai sieviņa un bērniņi mājās gaida un tādā garā, bet pēc tam uzreiz ar samērcētu žagaru noslānīja savu kolēģi. Kolēģis pirms šīs eksekūcijas gan ieminējās, ka slānīšana nav viņu metode. Viņi abi acīmredzot darbojās kādā jauniešu organizācijā.

K

S Sardīne 04.11.2009