Celtniecības firma Arčers - verdzība

šijā firmā neiesaku nevienam strādāt.personīgi stradāju norveģijā pie viņiem strādājam bez brīvdienām algas aizkāvē pa mēnesi.brigadieri un priekšnieki paši neko nedara.tik gudri nīd ka nekas neiet uz priekšu.tīrākā verdzība

M modzahed 22.02.2015

iedot grudakā vajaga

E Elvis07 26.02.2015

Aizej uz Rigas buvdarbi varesi Didzim mutee njemt...

Tieši tā arī arī neiesaku strādāt arčers firmā, ja vēlaties tad lūdzu
1.Algu par vienu mēnesi saņemsiet pēc diviem mēnešiem vai vispār nesaņemsiet nostrādāsiet 2 mēnešus pateiksi jums uzrdzīti nemākuli u n niecība!
2.Strādāsiet pa 16 stundām saņemsi pa 8 stundām!
3.Avansu izsniegs 300 euru uz 2 mēnešiem.
4.Ja jautāsi kur ir nauda, tev atbildēs nespēju komentēt uz šo jautājumu !!
Ps.vienkārši pretīgi ka latvieši savus latviešu izverdzinan par smieklu naudu un to pat nespēj samaksa't uz ko skatās ieņemumu dienests-vēl šī firma lielos objektus vinnē, kas nekaiš tādu naudu saņem, bet strādniekiem neko nemsamaksājot!!
UZMANATIES TAGAD ARČERS FIRMA PIEDĀVĀ DARBU NORVĒĢIJĀ, ZVIEDRIJĀ JA VĒLATIES STRĀDĀT PAR TO NESAŅEMOT TAD STRĀDĀJIET!!!

Inženieris 08.03.2015

SIA "Arčers" jau tāmē iekļauta darbinieku un apakšuzņēmēju uzmešana, tā ir viņu peļņa un komercprakse. Ar šiem var strādāt tikai ar priekšapmaksu un ļoti labu līgumu.
Brīnos, ka joprojām ir cilvēki, kuri cer uz lielo naudu Skandināvijā un uzticās šādiem uzņēmumiem.
Ja tiešām esi sava amata meistars, tad atrast labu apmaksātu darbu vietējā uzņēmumā nesagādā problēmas. Un būs 100% garantija, ka savu nopelnīto naudu saņemsi laicīgi un arī piemaksas par virsstundām.

S skandinavu_buvnieks 08.03.2015

Strādnieka loģika:
/Esmu atbraucis uz ārzemēm un maksājiet man par to, ka esmu ieradies šeit, tas nekas, ka rokas man aug no nepareizās vietas (skatīt bildes), bet es taču šeit esmu ieradies./

M majsaimniece 08.03.2015

Sava amata Meistari:)))))))))))))))))))))))
Smukas bildes...

D Darba_inspektors 08.03.2015

Vot vot, Skandinàvijā ir svarīga efektivitāte un saprātīga kvalitāte, tad var pelnīt a to trekno gadu "spaiņu nēsātāji" nav strādnieki. Bildēs jau var redzēt, tur kāds "celtnieks - mehanizators/slaucējs" ārdījies un tagad gaudo, ka "uzmests"!!! Es tādiem ne lauztu grasi nemaksātu un vēl bojā Latvijas celtnieku vārdu!!! Riebjas

Ne jau visi šadi stradā, tas gan fakts, bet šajā uzņemumā tiešām strādā daudzi kuri ir bezpajumtnieki un neko nejēdz, jo tie taču Arčeram neprasīs algu, jo ir priecīgi par kaut kadu avansu un jumtu virs galvas!!!Bet diemžēl uzķerās arī normāli strādnieki, jo ši firma tak ir tik lielu bjektu konkursu uzvarētāji un īpašnieks politiķis, kas sēž Rigas saimā!

G Geteborga_bygg 26.03.2015

Šitādi meistari pilna skandināvija. Kā var nekaunēties naudu prasīt par šitādu darbu? Ejiet ielas slaucīt!!!

Strādāju jau vairāk nekā gadu Arcer zviedrijas uzņēmumā, tas sviests ko šeit raksta tie saucamie ''meistari'' ir pilnīgākās muļķības. Mums algas maksā laicīgi, dzīvošanu apmaksā firma, šeit norvēģijā arī sporta zāli apmaksā Arčers, tikai tiem pukstētājiem jau tas neinteresē arī visus ceļošanas izdevumus no un uz Latviju apmaksā firma, pat ja tas ir neplānots ekstra gadījums. Firmai ir sešas automašīnas ar kurām visi brauc no un uz darbu un arī ir firma ir vedusi mūs ekskursijā un makšķerēt no darba brīvajā laikā.
Ar šiem konkrētajiem ''meistariem'' es pats strādāju kopā un varu pateikt, ka viņi ir ļoti tālu no celtniecības, arī tas tā saucamais būvdarbu vadītājs, ja var šādi flīzēt kā to darīja viņš, tad man nav jābrīnas, ka Latvijā viņam nav darba, pats joprojām pārtaisu viņa kasjakus. Grīdas lējām ar pašizlīdzinošo masu, un šie te ''meistari'' uz manu aizrādījumu, ka vajag sacietējušos maisus likt malā un neizmantot, atbildēja, ka lai tik lejot vairāk ūdeni un viss izšķīdīšot, kā rezultātā grīdas segums bija pārāk mīksts un pagājušo nedēļu mēs visu pa jaunam pārtaisijām, kur jūs esat ''meistari'', kāpēc man aiz jums ir jālabo un jūs vēl par to prasāt naudu??? Vadība šeit ir pretimnākoša un sava amata zinoša, beidzeit ''meistari'' savu neprofesionālismu novelt uz normāliem profesionāliem cilvēkiem. MAINIET DARBU, JO CELTNIEKI JŪS TOČNA NEESAT!!!

O oskars_gr 27.03.2015

arcera_neizmantotais_darbinieks
aziver muti! visi jau saprot, ka pats esi vaditajs vai velns zin kas - spriezot pec tava registracijas datuma.tagad gribi pateikt, cik viss ir labi
driz savaksim kopieni un dosimies uz tiesu par jusu nedarbiem, .gan dabusi trukties!!!

K kangars atriebejs 25.05.2015

tadi meistari tur bij kas nemak uniflotu uzmaisit!vienigi ar slotu stradat!vienigie cik zinu labakie bija no kuldigas un saldus!kad bija jasak lugties lai samaksa algu vini aizbrauca par savu naudu majas un pec tam visus kasakus uzgruda viniem!karu dienu tris darba vaditaji naca parbaudit ko katrs izdarijis un parskaitija skruves regipsi tad viss bij ok.tads juris daizis un vel kkads platigs krievs!un tadam martinam balinam vispar vajag dirsa mietu nolaust!vadiiba ar garam neviens nevar atbraukt uz objektu paskatities kas notiek!vini nemak ne durvis ne logus pasutit pareizi kur vel ielikt!

TIEŠI TĀ, ESMU APTAUJĀJIS JAU VAIRĀKUS DESMIT CILVĒKUS UN VISI ATBILD VIENU UN TO PAŠU-ALGU JUMS NEREDZĒT, TIKAI STRĀDĀ!!!
KĀDAS SPORTA ZĀLES, KAS TIE PA MELIEM!!!RIEBJAS!!!
ESMU CELTNIEKS AR STĀŽU DAUDZUS OBJEKTUS TAISĪJIS UN NEVIENS NAV SŪDZĒJIES-BET REDZ PAT ARČERS SLIKTU NETEICA-TIKAI ALGA JĀGAIDA BŪS PAGAIDAT BŪS TĀ JAU NO ŠĀ GADA JANVĀRA GAIDAM KAD TAD ALGA BŪS!!!

KRĀPNIEKU FIRMA-NEUZĶERATIES!!!

SKATIES KA DRĪZ JAU ŠĀDU MUĻĶĪŠU NEBŪS KAS PA VELTI STRĀDĀ UN TAD TU VARĒS-Komentēja: Mar 26, 2015
Geteborga_bygg-SLAUCĪT GRĪDAS!

Inženieris 29.06.2015

Viņu vadība strādniekus un apakšniekus uzskata par "nēģeriem", kurus var tikai nodarbināt, izmantot un nemaksāt.

Interesanti, kur tad paliek miljoni no pašvaldību objektiem, ja strādniekiem pat nevar laicīgi samaksāt?

Turieties tālāk no sadarbības ar SIA Arčers, jo nopelnīto naudu nekad neredzēsiet!

B bel 22.11.2015

Seit ir interesants raksts par to ka pietaisija bikses Sia Arcers un Juris Daizis. Lasiet caur googletranslate.

S Summer 09.08.2016

Esmu strādājusi SIA Arčers birojā. Algu nekad neaizkāvēja, bet tā attieksme... kolektīvs tur gan nav no labākajiem... Un vēl visi izliekas ka ir baigi aizņemti bet īstenībā tur pat krāvēji noliktavā nez ko darīt gandrīz visu dienu..
Kaut arī stabilitātes ziņā šīs uzņēmums nav no sliktākajiem... Bet attistības ziņā tur ir garlaicīgi.