Celtniecība - SIA LCP GRUPA

SIA LCP Grupa MEKLĒ JAUNAJAI SEZONAI JAUNAS DARBINIEKUS KURUS VARĒS UZMEST, NEVIENAM NEIESUKU PAT ZVANĪT UZ ŠO UZMETĒJU KANTORI, TUR VISI MELO UN NAUDU NEMAKSĀ PAR PADARĪTO NEVIENAM, CILVĒKI ESAT UZMANĪGI.

K

N Natālija 09.03.2010

Ieraksti maksātnespējas reģistrā
Saskaņā ar Maksātnespējas likuma 12.panta pirmo daļu maksātnespējas reģistra ierakstiem ir publiska ticamība

Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LCP Grupa"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40103164231

Procesa veids: Maksātnespējas process

Datums, kad lieta ierosināta tiesā: 16.02.2010

Tiesa: Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa

Ieraksts izdarīts: 16.02.2010

Administrators: Ķesteris Juris

Sertifikāta Nr.: 00170

Sertifikāta izdošanas datums: 03.04.2003

Prakses vietas adrese: Dzirnieku iela 16, Mārupe, Mārupes nov.

Tālruņa nr.: 67668361

Ieraksts izdarīts: 22.02.2010

Maksātnespējas procedūras veids: Vietējais

H haha 12.03.2010

sen jau bija laiks šiem kules laizītājiem Raivim un Uģelim saņemt pēc nopelniem:)
Apsveicu ar maksātnespēju!

M Marika 12.04.2010

Jā, es ar uzķēros uz biroja vadītajas darba piedāvajumu, bet tad uzgāju netā šo paziņojumu par maksātnespeju. Pazvanīju šiem un pateicu atā, netaisos iet strādāt nemaksātaju iestādē.

J juris 16.04.2010

Es arī biju aizgājis uz parunām par Iepirkumu vadītāju, tad Uģis sāka stāstīt brīnumus un grandiozos plānus ka viņš Rīga Plazu cēlis utt, es viņu uzklausīju sapratu ka viņam nav ar ko pat parunāties.Kad iegāju ofisa protam iespaids bija labs viss smuks, bet kad redzēju ka viņš ir tukšs.