www.sudzibas.lv Celtniecība - Jānis Fugalis Neiesaku strādāt ar šo darboni

Celtniecība - Jānis Fugalis - Neiesaku strādāt ar šo darboni

Neiesaku strādāt ar šo darboni no Liepājas. (bijušais policists) Darbības sfēra celtniecība. (prarabs-bez licenzes) Uzstājās kā godīgs kristīgs uzņēmējs,bet ikdiena un darba gaitas liecina par pretējo. Darba devējiem sola neizpildāmas lietas, ņem avansus, strādniekiem nemaksā pa vairākiem mēnešiem, patstāvīgi terorizē darbiniekus, kas ilgāk pa 3 mēnešiem nevar strādāt Fugaļa nelegālajā celtniecības uzņēmumā. Darba algu nesaņēmuši iet prom. Nau kam sūdzēties. Nebūtu brīnums, ka aizvāktos tas cilvēks uz ārzemēm!

Celtnieki--esiet uzmanīgi!

H

M Mr Nice 16.11.2010

jfbsltd.co.uk

A Andzejs 27.03.2011

Uzmanās ar darbiem UK caur Jāni Fugali!

Cik var lasīt presē, Latvijā tiesāts un agresīvs bijušais kārtības sargs, aizbēdzis uz Angliju.
Tēlo darbu vadītāju.

Darba līgumi tikai mutiski, tie paši tiek mainīti ik pa pāris mēnešiem-kaķim zem astes darba organizēšana!

Reāls uzmetiens!

Tauta atcerās savus varoņus!