Celtniecība - celtnieki

Janis Barauskis Laimona dels ,pers.kod 21.04.69-11153 Jekabpils rajons, Krustpils novads,Antuzi "Lejas ......."Gribu Jus bridinat ,darba devejus,kuri noligt celtniekus.Stradaja kopa ar delu,noligam vinjus stradat,sarunajam par darba samaksu,atlavam viniem dzivot taja vieta kur vajadzeja taisit remontu.Sudzejas par to kad vinjus ieprieksejais darba devejs nemaksaja menisi,un pat vinjiem nebija naudas,lai tiktu uz majam.Dzivoja soc.maja pie saviem radiniekiem,Ziepniekkalns.Rezultats tads sakuma stradaja neko,maksajam reizi nedela,pec tam saka dzert,Mes vinjus bridinajam.Pec tam mus smuki apzaga ,nozaga elekrto instrumentus,un sadzives tehnika.Gribam Jus bridinat lai ar jums kautkas tads nenotiktu.ESIET UZMANIGI NEMOT DARBA TADUS CELTNIEKUS