www.sudzibas.lv Celt SIA Algas, attieksme

Celt SIA - Algas, attieksme

Šausmiiga kompānija!Algas maksā aploksnēs, un i tad ne tik cik pienākas atbilstoši ieguldītajam darbam. Pozicionē sevi kā stabilu un godīgu uzņēmumu, bet iekšēji darās šausmu lietas-lielākā ekonomija notiek uz cilvēku algām...Attieksme-ja kaut kas nepatīk-tur ir durvis...Neņem vērā darbinieku ierosinājumus uzlabot darba apstākļus.
Neejiet tur strādāt!!

Z

A Aleksandrs 07.11.2008

Ar ko nodarbojas?

S Sergejs 26.11.2008

Man gan tas liekas labi, buusiet slaidaaki. :)

S Sergejs 28.11.2008

Nezinu pa iekšejam lietam bet kfalitate ir druasmiga! Flizesanas un regipsa darbiem labak nenemt!

E edgars 11.03.2009

celts nemaksā arī saviem apakšniekiem

K korsikan 10.02.2012

ES ari piekritu, kad shi firma stradaja Jelgavas rajona, biju tur iekartojies, pastradaju kadus 3 menesus un aizgaju prom, pat isti nezinaju, kada firma tur stradaju.Un kad aizgaju prom shie vel manu nodoklu gramatinu pazaudeja biroja, atbildinajas, ka pats esmu pazaudejis.