www.sudzibas.lv Celotleti.lv 0 attieksmes pret klientu

Celotleti.lv - 0 attieksmes pret klientu

Pavisam nav lēti. Lidoju no Bulgārijas uz Latviju, pa ceļam gadījās berlīnē kur bija rezervēta "ryanair" kompānijas lidmašīnas. Mana kļūda, covid-19 test nebija veikts, jo lidostā tādās iespējas nav. Uz bortā nepieņem. Biju nedaudz šokā un uzreiz uzrakstīju dotam kantorim. Runā nebija par naudu, bet gan kur, kadu testu vajadzētu veikt un ka tikt mājas. Atbilde nosūtīja mūsu varas vīru pieņemtos noteikumus. Ok, dabūju veikt testu, labi ka vācieši ir diezgan izpalīdzīgi un godprātīgi. Otro reizi aizsūtīju lūgumu (pielikumā testa rezultātus) lai būtu pārliecināts ka ar tiem tikšu lidmašīna. Uz ko man sniedza izsmeļošu atbildi, it ka ok bet ne garantējam.
Kad atradu naktsmītni sazinājos ar airbaltik pārstāvniecību. Tur man sniedza visu informāciju un rezultātā, tiku mājas pat ne reizi neuzrādot to testu kurš izmaksāja ~400 eiro.

Komentāri (4)

G Gulbenietis 04.01.2022

Bļin, būt darbiniekam un saskarties ar tādiem lohiem kā Jūs :D. Testus taisīt negrib, noteikumus ceļošanai lasīt arī. Braucam ar lētu kompāniju un gribam baigo lakšarī. Beigās šie vēl vainīgi, ka ir vistas smadzenes..

Good Intentions 05.01.2022

Nav ko lidot šādos laikos, bet ja lido, tad sekojiet visām aktualitātēm - pats esat vainīgs. Tāpat arī ja pērciet celotleti un līdzīgās vietās, tad negaidiet servisu.

M Marija Stupina 05.01.2022

Labdien cien. Timafej Zincenko!

Ļoti žēl, ka radījās šāda situācija. Mēs mēģinājām pēc iespējas ātrāk atbildēt uz Jūsu jautājumiem. Jūsu vēstulē nebija jautāts, kur veikt testu. Jūs tikai paziņojat, ka antigēnu tests ir veikts un vai ar to arī pietiks ceļošanai...(zemāk ir sarakste ar klientu)

P.S jautājums pie AIRBALTIC aviokompānijas - Kāpēc pati aviokompānija (kura saņem Valsts dotācijas) neizpilda valstī pieņemtos noteikumus? Kaut tajā paša laikā citas "ārzemju" aviokompānijas (šeit Ryanair) izpilda noteikumus.

On 03.01.2022. 15:29, Тимофей Зинченко wrote:
> Labdien! Ceru ka palīdzēsiet dotajā situācijā, bez testa neielaida lidmašīnas, kaut gan biju lasījis ka varēs veikt testu lidostā "Rīga". Tagad esmu Berlīnē, ēsmu veicis antigēnu testu, bet vai tas būs gana lai tiktu lidmašīnas?

Aģenta atbilde: 03.01.2022. 15:33
Labdien,

te ir ieceļošanas noteikumi:

https://www.mfa.gov.lv/lv/informacija-par-dosanos-uz-arvalstim-un-iecelosanu-latvija-covid-19-ierobezojumu-laika

Ņemot vērā strauju Covid-19 jaunā varianta – omikrona – izplatību Eiropā un, lai mazinātu tā izplatību Latvijā, no š.g. 24.decembra līdz 2022.gada 11.janvārim ieceļotājiem Latvijā no Apvienotās Karalistes, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Beļģijas, Īrijas, Vācijas un Krievijas, neatkarīgi no sadarbspējīga pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāta esamības, pirms ieceļošanas Latvijā jāveic Covid-19 tests (pēdējo 72 stundu laikā veikts RNS tests vai pēdējo 48 stundu laikā veikts antigēna tests un tā rezultāts ir negatīvs). Personas, kas izmanto starptautiskā pārvadātāja transportlīdzekli, uzrāda pārvadātājam Covid-19 testa rezultātu. Testa rezultāts ir uzrādāms ar sadarbspējīgu sertifikātu (papīra formā vai viedierīcē) vai atsevišķu Covid-19 testēšanas pārskatu. Ja persona nevarēs uzrādīt Covid-19 testu, starptautiskais pārvadātājs varēs atteikt iekāpšanu transportlīdzeklī.

ar cieņu,
www.celotleti.lv

V vēstnesis 12.01.2022

celotleti.lv - LŪDZU ESIET UZMANĪGI AR ŠO FIRMU! BIĻETES MĀJAS LAPĀ PA ZEMU CENU, BET REĀLI NEKAD ŠO BIĻEŠU NAV! ATLIEK TIK NOREZERVĒT, KĀ TIEK ATSŪTĪTA INFO KAD JĀPIEMAKSĀ (kādi nieka 40...eur). BET BIĻETES PA LĒTO SUMMU FIRMAS MĀJAS LAPĀ TURPINA STĀVĒT VĒL ARĪ PĒC TAM, KAD IR PAZIŅOTS KAD TĀDU NAV. VIENKĀRSS MĀRKETINGA TRIKS KĀ PIESAISTĪT KLIENTUS...
ESIET UZMANĪGI - PIRMS SAISTATIES AR ŠO FIRMU - APDOMĀJIET LABI!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes