www.sudzibas.lv Ceļotajs veikals Briesmīgs darba devējs

Ceļotājs veikals - Briesmīgs darba devējs

Neiesaku jebkādā veidā saistīties ar veikala Ceļotājs tagadējo vadītāju. Viņa kā darba devējs ir absolūti nekompetenta strādājošajā jomā ar nemazāko sajēgu, kā jāvada bizness un kā jāattiecas ar padotajiem (kas nav arī brīnums - šajā amatā viņa tika nepareiza testamenta rezultātā). Strādājot viņa nostāda sevi nepamatoti augtā un iedomīgā pozīcijā, pārējos darbiniekus nenovērtē, neciena un pat pazemo, kaut tiem stāžs ir pat virs 15 gadiem, kā arī nepamatoti (bez jabkādiem pierādījumiem) apmelo un nomelno. Neieklausās kolēģos un pat nepakonsultējas, radot zaudējumus pašas vadītajam uzņēmumam. Pats sāpīgākais, protams, ir finansiālais aspekts - negodīga, krāpnieciska attieksme šajā ziņā un melīga tukša solīšana izmaksāt visu, kas pienākas, bet galu galā krāpnieciskās shēmas rezultātā, neko tā arī neizmaksā. Jāpiebilst, ka tas notiek arī draudu un šantāžas veidā. Līdz šīm tā bijis ar visiem atlaistajiem darbiniekiem!

C Ceļotājs rullē 26.06.2023

Rūta ir ļoti forša, labsirdīga vadītāja. Atnāca un izmeta visus darbiniekus, kas zaga! Tajā skaitā šo Aigu. Vai Aiga zaga - to, protams, pierādīt nevar. Bet noteikti bez iemesla nevienu neatlaiž. Strādājam jau vairākus gadus viens un tas pats kolektīvs un lai nu ko, bet ar algas izmaksām nekad nav bijušas nekādas problēmas!