Ceļojumu birojs Flinta - stūlbi

Nekad neņemiet pie dotās firmas ceļojumu! Mums bija paredzēts brauciens, jauno gadu sagaidīt Prāgā! pēdējā brīdi braucienu atcela...un naudu vēl joprojām neatdod, bet gan baro ar nevajadzīgiem tekstiem! lieta, protams, nonāca jau tik tālu, ka iesniedzam tiesā, bet viņi līdz pēdējam saka, ka nauda drīz būs!

L Linda 22.07.2008

Pilnīgi piekrītu! Nesaistieties ar šo firmu. Bērnam vasarā bija apsolīts brauciens uz Vācijas atpūtas parkiem. Laicīgi pieteicāmies, ieplānoju atvaļinājumu, bet braucienu pēdējā brīdī atcēla. Man jau nekas, bet kā lai to paskaidro bērnam, kurš šo savu pirmo ceļojumu tik ļoti gaidīja!

A Agita un Dainis 01.08.2008

Mēs gan par šo ceļojumu biroju varam teikt, tikai labus vārdus!
Devāmies maija brīvdienās ceļojuma braucienā IEPIRKŠANĀ BERLĪNĒ, ar ērtu autobusu -jaukiem šoferīšiem, zinošu grupas vecāko kā arī naktis pavadījām lieliskās viesnīcās-Berlīnē tā bija pašā centrā!!:) Un iepirkāmies tiešām ar atlaidēm, par pieņemamu ceļojuma samaksu 100Ls pa 4 dienām:)
Lieliskas brīvdienas izdevās!!:)

A agita 30.12.2008

Pilnīgi piekrītu sciests nevis ceļojuma birojs, 2 reizezes attcēla celojumu uz Berlīni un abas reizes solija ka brauciens noteikti būsot, tagad piedāvā 22 janvārī. Lai tik nebūtu jaatgriež nauda! Miļie cilveki neperciet ceļojumus šajā firmā!

A Agita un Dainis 09.01.2009

Mēs gan nerakstījām iepriekšminēto komentāru. Braucienā bijām, bet tās gan nav mūsu domas par šo biroju un pašu ceļojumu maijā uz Berlīni. Otreiz vairs nebrauktu! Un saprotu cilvēkus, kuri šeit izsaka negatīvus komentārus. Un, diemžēl viltus komentāra rakstītājam varētu pateikt, ka tas bija ļoti nekorekti un pat nekaunīgi izmantot mūsu vārdus, lai slavinātu savu aģentūru! :( Nožēlojami...

C Celotaja 16.01.2009

Es kopa ar draugiem ari nopirku celojumu uz Berlini . Pedeja diena celojumu atcela, bet piedava braukt tiesi tajas dienas ar citu firmu . par braucienu loti vilusies, jo nebija organizets, gids bija sausmigs. Taka laikam ari neiesaku braukt !!!

A Agnese 27.01.2009

Ja samaksāsiet par braucienu un brauciens nenotiks, tad par samaksāto naudiņu variet aizmirst. Firmas darbinieki izdomās visādus pekstiņus, lai tik nebūtu jāatmaksā Jūsu samakstā nauda. Pilnīgi neuzticama tūrisma firma!

A agita 12.02.2009

Atsaucietis visi tūrisma firmas Flinta "piečakarētie", domaju ja mes visi kopa taisīsim, tadu ritīgu antireklamu šai firmai tad viņu ātri vien aizklopes...

D dace 14.02.2009

Arī es esmu viena no FLINTA apkrāptajām neticiet viņiem paņem naudu un nebrauc nekur, firmas darbinieks, īpašnieks, kā arī gids vienā personā izdomā visādus attaisnojumus kapēc nevar atmaksāt.

G Gunta 14.02.2009

Kopā ar darba kolēģi nopirkām ceļojumu uz Berlīni kam bija jānotiek 18. decenbrī. Divas dienas pirms ceļojuma zvans no firmas īpašnieces Mārītes, ka ceļojums nenotiks. Sākumā vēl bija solījumi par iemaksātās naudas atgriešanu, bet nu jau vairs pat neatbild uz telefona zvaniem. Mīļie cilvēki! Neuzticieties šai firmai!

D d 14.02.2009

Piesakieties uz e-pastu [slēpt]@gmail.com, kurus FLINTA ir uzmetusi, darīsim lietas labā.6e0

A agita 09.05.2009

Sviestaina flinta neko pie dotads agenturas neperciet...

I Ingus 28.06.2009

Ja tiešam velaties saņemt atpakal savu naudiņu- tad piezvanat=29922477 mēs taisamies viniem uzsūtit virsū ekonomikas un krimināllpoliciju-par apzinātu krāpniecību!, jo mēs esam pārvadātaju firma, kur FLINTA ar Bušveita pāri priekšgalā mums parādā ir 720 Ls, un cik zinu- parādā ir vēl citiem pārvadātājiem!

I Ingus 28.06.2009

2009.gada 28 septembī= Dobeles rajona tiesā bus mums jau otrā tiesa pret Flintas darboņiem!
Viņi apzināti neierodas tiesā!= Nepaziņo nekādus iemeslus tiesai ka neieradīsies!
Viņi jau ignorējuši citu prasītāju tiesu lietas= nekad neierodas tiesā!
Vienkārši- ir jācinas kopīgiem spēkiem!=
Jo vairāk lietišķo pieradijumu kriminallietas un ekonomikas policijā= jo atrāk šis pagrabu kantoris aizvērsies uz visiem laikiem!