CDR SIA - Krāpšana

CDR SIA. Krāpnieku kantoris. Nekad nesūtiet sms uz nr.1881. Būs "pakalpojums", kurš ik nedēļu "novilks" naudu. Par atsacīšanos no "pakalpojuma" atkal iekasēs naudu, bet turpinās "novilkt" naudu ik nedēļu. Ir sagatavots iesniegums policijai par krāpšanu. Lūdzu cietušos sūtīt informāciju uz [slēpt]@inbox.lv. Zinu, ka ir daudzi apkrāptie. Nesaprotu, kā tas kantoris vēl strādā. Laiks būtu tos parazītus iznīcināt! Ir piemērojamu dažādi likuma panti. Es panākšu savu.

H

[slēpt]@ibox.lv

H Hugo H. 11.10.2021

Paldies, divi cietušie jau atrakstīja no sūdzības.lv. Jāsavāc vismaz 10 , bet savākšu.

[slēpt]@inbox.lv Iepriekš burtu izlaidu 😀

I ilrgjefiho 12.10.2021

Bet lai citiem ir redzams e-pasts, vajag arī draudzēties ar veselo saprātu. Es trev atklāšu noslēpumu. @ vietā raksti at, bet . vietā punkts. Tad e-pasts netiks [slēpt]

I Ieva_L 05.12.2021

Jūsu epastu neuzrāda šeit korekti [slēpt]@inbox.lv" - pievienojos piekrāpto sarakstam, nosūtīju Jums kontaktus uz sudzibas.lv Profilu...

D DzintraDrande 10.12.2021

pievienojos piekrāpto sarakstam , laupīšana notikusi 28.11.21. par bez īsziņas ,ka vispār kaut kas notiek (it kā pakalpojums - atmaksāts caur telefonu , tā parādā Bites rēķinā .

A Alvis Limbaitis 11.12.2021

Esmu ar apkrāptais un gribu pievienoties apkrāpto sarakstam. Bet neizdodas jums nosutit vestuli uz [slēpt]@inbox.lv.

M Margita 07.01.2022

Esmu arī apkrāpta!

A AiK 09.01.2022

Kādas aplikācijas viņi piedāvā apmaksāt vai kadus pakalpojumus?,neko neesmu sledzi bet pie rēķina nāca nauda klāt

H Henrijs B 10.01.2022

Krāpnieki! Mobilais operators LMT acīmredzot viņus atbalsta! Kā no boxplay tikt vaļā?