www.sudzibas.lv CCC Riga Digital Services SIA Šausmīgs menedžments, pārkāpj vairākus darba likumus, visu laiku kavē vai nepareizi izrēķina alga

CCC Riga Digital Services SIA - Šausmīgs menedžments, pārkāpj vairākus darba likumus, visu laiku kavē vai nepareizi izrēķina alga

Darba apstākļi ar katru gadu pasliktinās, piemēRoja psiholoģisko spiedienu kamēr neparādījās arodbiedrība.
Vietējā valdība vienmēr melo, grāmatvedība ir šausminoši rupja, vienmēr nepareizi skaita un nevar apskaidrot ka dabūja to skaitli.
Sajūta ka vieglāk ir caur tiesu dabūt to kas tev pienākas, nekā staigāt un vienmēr lūgties vai tev pārskaita vai paskaidro.
Sola daudz ko, bet maz ko izpilda! Rakstītas vairākas vēstules uz darba inspekciju, lai kaut caur viņiem dabūtu savu naudu. It kā visi darām vienu un to pašu darbu, bet algas nežēlīgi atšķiras (kas ar pārkāpj darba likumu) . No paša sākuma pie barotavas sēž tie paši cilvēki, nekas uz labu pusi nemainīsies. Ļoti cenšas visu slēpt no galvenā ofisa, visi kas mēģina likvidēt pārkāpumus mēģina atlaist, apmelot vai iebiedēt.
Ir vairākas vietas kur attieksme būs daudz labāka. Labāk iet tur strādāt kad galvenais ofiss no Kanādas nomainīs vietējo valdību un grāmatvedību.

S spotled 15.06.2023

Valdība vai vadība?

Tās ir divas dažādas lietas.