www.sudzibas.lv caviar DARBS ĀRZEMĒS.

caviar - DARBS ĀRZEMĒS.

gribēju braukt caur šo kantori un IRINU, kuru sazvanīt ar nebij tik vienkārši, pēc 2 nedēļām tik atzvanīja!
nu, pa telefonu, izklausijās vairāk kā augstprātīga, runāja, lauzitā latviesu valodā, ar smagu krievu akcentu, teikšu atklāti, telefoniskais iespaids bij zem katras kritikas, taču, tā kā vajadzēja darbu, piekritu tikties.
man ir vairāku gadu pieredze šofera darbā, esmu pirms laika strādajis arī ārzemēs.
pirmām kārtām, viņa man paprasīja 550 eu par darbā iekārtošanos plus par dzives vietu 600 euro.
zinu,ka sie cipari neatbilst patiesībai, vācijai, uz kuru gribēju doties.
otrkārt, Irina nedzirdēja manis teikto, bet bija jau sagatavojusi kaudzi ar papīriem, kurus man "ir japaraksta".
ne, jā, ne nē, no manas puses, ka tik doķi parakstīti!
lūk, cik vienkārši, apčakarētāj irinas darās! uzmanieties no šim mantkārīgajām žurkām.

E

C Caviar 19.05.2014

"Piedodiet", bet es neesmu latviete un tāpēc nevaru sarunāties tīrā latviešu valodā.

Laikā, kad mani nebija iespējams sazvanīt, man bija zināmas veselības problēmas.

Treškārt, mums NAV NEVIENAS vakances par 550 eiro un nekad nav bijušas. Un arī NAV NEVIENAS vakances, kur ir jāmaksā 600 eiro par dzīvošanu - tās ir pilnīgas muļķības!!! Maksimālā iemaksa par dzīvošanu ir 250 eiro.

Pieļauju, ka šī sūdzība tapusi, jo nebiju spējīga iekārtot darbā šo cilvēku vecuma vai profesionālās neatbilstības dēļ.

Tāpēc vēlreiz atvainojos, ja kādu aizvainoju.
Irina