www.sudzibas.lv Cata SIA Slikta apkalpošana

Cata SIA - Slikta apkalpošana

Es es pārsteigts par SIA Cata uzņēmuma darbinieku slikto attieksmi pret darbu. Dalīšos ar jums mana slikta pieredze.6 Februārī pirmdienās rīta es ka ierasti braucu uz darbu no Allažiem uz Rīgu ,viss jau būtu labi ja neskaita to ka autobuss maršrutā Sigulda-Allaži-Rīga ar atiešanās laiku plkst 6.30 vispār neieradās pieturā.Kas pie velna te notiek ! Es jau pirms tam uz uzņēmumu biju rakstījis sūdzību bet izskatās ka vadība to neņēma vērā. Man ir ļoti slikts iespaids par uzņēmuma darbību.

F

S stekers 07.02.2017

sūdzības māki rakstīt a paskatīties autobusa kustības sarakstu jau prāta nepietiek, pirmkārt autobuss no Siguldas atiet 6:35 un Allažos pēc saraksta viņam jāatiet 6:53 pēc tavas glupās sūdzības 6:30 allažos viņš nu nekādā variantā nevarēja būt, visi attiešanas laiki ir apskatāmi 1188.lv mājas lapā un pirms raksti stūlbas sūdzības pārbaudi sarakstus.