www.sudzibas.lv CATA AS Autobuss neapstājās pieturā.

CATA AS - Autobuss neapstājās pieturā.

Esmu sašutusi par šoferu patvaļu!
Oktobra sākumā Lilastē uzbūvēja jaunas autobusa pieturas, gājēju celiņu un veloceliņu pretī viesnīcai Medzābaki(iepriekšējā autobusa pietura ir, aptuveni 30.min.gājienā pa šoseju).Pieturas tā arī saucas Medzābaki.Vietējie iedzīvotāji bija sajūsmā, ka, beidzot, tuvu mājām ir pieturas, gājēju celiņš.Beidzot nav jāiet pa šoseju.Nebūs, braucot no Rīgas vai Saulkrastu puses, šoferim jālūdzas lai izlaiž nevis pieturā, bet tuvāk mājām.Arī uz Rīgu, Ādažiem, Carnikavu vai uz Saulkrastiem, Zvejniekciemu būs vienkāršāk aizbraukt, nav nekur tālu jāiet.Bet, diemžēl, īss bij tas laimes brīdis.Pietura ir, bet autobusa vadītājs neuzskata par vajadzīgu apstāties.
Šodien 2010.g.12.oktobrī reisa Ainaži-Rīga, firmas CATA AS vadītājs ar pienākšanas laiku Lilastē 09.10 pabrauca garām pieturai Medzābaki, neskatoties uz to, ka es balsoju, redzot, ka viņš brauc garām.Rezultātā, vadītāja vainas dēļ, es zaudēju darbu Ādažos, par cik laicīgi neierados darbā.
Mājās pārnākot zvanīju uz visām iespējamām instancēm-Rīgā, Cēsīs, Ainažos.Vienā man paziņo, ka tas nav viņu kompetencē un iedod telefona numurus pa kuriem zvanīt.Otrā arī no manīm "kratījās" vaļā, visbeidzot Ainažu filiālē man ar nožēlu paskaidro, ka vadītājam ir tiesības neapstāties neoficiālā pieturā.Sanāk tā : gribu apstājos, negribu neapstājos.
Kurš man, tagad, kompensēs zaudēto darbu???
Un vēl.Kāpēc pēdējais autobuss no Rīgas atiet 19.40, agrāko 21.45 vietā.Kāpēc tāds muļķīgs vasaras un ziemas saraksts?Vasarā cilvēki brauc 21.45 bet ziemā nē?Kā lai rajonos dzīvojošie, no Rīgas, tiek mājās?

I

ž Žeļeznodorožņik 12.10.2010

Šeit gan ir jāpiekrīt CATA cilvēkiem. Pieturu jau var uzbūvēt, bet kamēr tā nav oficiāli nodota un ieviesta visās pasažieru pārvadātāju sistēmās, tikmēr šoferim ir tiesības neapstāties šādā pieturā! Šo jautājumu vajag risināt ar Satiksmes ministrijas Autotransporta direkciju, kas veic visu autobusu pieturu uzskaiti!
Starp citu ar dzelzceļa pieturām ir tieši tāpat! Uzbūvē, bet kamēr tā nav pieņemta, tikmēr visi vilcieni brauc tai garām! Kad uzbūvēja Tīraines pieturu, tur vilcieni vēl 4 mēnešus nepieturēja pēc uzbūvēšanas ar BA"Turība" pieturu bija tieši tas pats. Vilcieni sāka turēt šajā pieturā tikai pusotru mēnesi pēc uzbūvēšanas!

Brauc ar vilcienu. Pēdējais vilciens no Rīgas uz Skulti atiet 22:25 un Lilastē viņš ir 23:10

Z ZANE 12.10.2010

Kas tas par darbu, ko var pazaudēt, ja esi vienriez nokavējusi - laikam jau biji nogrēkojusies agrāk.

P poga 12.10.2010

Ne jau Cata un šoferis tur vainīgi. Tieši tā, ka neoficiālās pieturās nav jāapstājas

D Dīdī 12.10.2010

Ir darbi kurus var zaudēt vienu reizi neierodoties laicīgi vai arī vispār neierodoties.

N nunu 13.10.2010

Vispirms vajadzēja paskatīties internetā vai tiešām tur tā pietura ir uzrādīta nevis būda ir tad jau arī visiem busiem tūlīt jāstājas. Skatījos autoostas mājas lapā - tur nemaz tādas pieturas nav. Vainojiet vien sevi nevis tūlīt jau šoferis vai vēl kāds vainīgs

D Dīdī 13.10.2010

Likumi, tiesības, pienākumi, bet kur paliek cilvēcīgums???
Vai tas ir normāli ka atstāj cilvēku ceļa malā??? Un ja tas būtu kāda bērns kas paliktu un gaidītu? Vai tad arī jūs tā komentētu ja tas būtu jūsu bērns? Žēl ka ir šādi ''cilvēki'':( Zinu ka sāksiet komentēt ka viņam tur nav atļauts apstāties vai arī ka viņu var atlaist par ko tādu, bet jūs taču paši zinat ka tās ir muļķības. Žēl šīs attieksmes pret līdzcilvēkiem:(

B baiba 13.10.2010

nu tāāāda pati attieksme pret līdzcilvēkiem kā sūdzības autorei!!!

L ludis 01.11.2010

Tā nav vienīgā reize kad Ainažu autobuss nepietur, arī mani septembra sākumā atstāja Siguļu pieturā, pa gabalu redzēju ka Ainažu autobuss, cēlu roku, nekā. arī autobusa šoferi ir cilvēki, protams katrs dažāds, arī viņu vidū ir kam trūkst cilvēciskuma, tāpat kā daudziem tepat uz ielas. To ka darbu var pazaudēt, neierodoties laikus, tas nav nekas neparasts, tagat vairums darba devējiem sen vairs nepiemīt tas pats cilvēciskums.

D dianite76 23.11.2010

Gribējām Eiropu - dabūjām.

Jūs nākošreiz, kad brauciet, pavaicājiet mapīti - tur ir visas pieturas un laiki, kurās autobusu vadītājam ir jāapstājās.
Esmu no sirds pateicīga visiem tiem vadītājiem, kuri neizdabā katram pasažierim. Kā par piemēru minēšu Sigulda - Rīga autobusus, kur vadītājam Rīgā ir pie katra staba jāapstājas un laiks maršruta izpildei ir dots tikai stunda un piecas minūtes. Un tā katru dienu es dēļ šādiem - manas tiesības - kavēju darbu.
Laikam esam aizmirsuši vecos labos PSRS laikus, bet derētu gan atcerēties.

V Viesturs 30.12.2010

Ir katram reisam maršruta aprakstā noteiktas pieturvietas un maršruta aprakstu var aplūkot pie vadītāja. Protams, ka šoferim kurš stūrēja tai brīdī starppilsētu tālsatiksmes autobusu pienākums apstāties ārpus tarifa pieturām nebija, lai gan cilvēciskums to prasītu. Autorei ieteiktu rīkoties tā: uzzināt kas tas bija par šoferi kurš todien pabrauca garām, uzzināt kad viņam ir nākamie reisi un pāris reizes nobraukt turpu šurpu ar to šoferi reisā. Gan jau viņam saskries kādi pārkāpumi pa ceļam. Viņi tak grafikam īpaši neseko. Pieraksti atiešanas laikus no lielākajām tarifa pieturām un kur šoferis aizbrauc 10 minūtes agrāk par to tad uzraksti sūdzību Autotransporta direkcijai. Gan šoferis ar darbu pazaudēs!

ļ ĻebsJūra 06.04.2011

Paldies par padomu Čangal :) tas tiešām strādā!