Cash Bar - konsumacija

Sveiki! Burlesque, Cash bar, Livu krodzins, Enigma, AmPirs, Shot bars, Vina bars. Nav jums meitenes jega atsaukties uz sludinajumiem, pa oficiantem, barmenem, administratorem vai dejotajam. Vinjiem vajag tikai meitenes konsumacijai. Pat ja kada ari piekrit konsumet, tad ziniet, ka ar naudam jus cakares, ara lietu dzis ara, nerunajot par tiem minus gradiem, kas bus ziema. Neterejiet savu dargo laiku.

P

K karina 24.11.2011

Piekritu Elinai..ari es velejos bridinat par siem bariem. Tur ir tira konsumacija. Nerunajot par atieksmi pret darbiniekiem. Atsaucos uz sludinajumu ka viesmile. Kad biju uz parunam ar Cash bara administratori man pa tieso tika piedavats darbs konsumacija. Tur strada meitenes kas velas iegut vieglu naudu..kaut tiek chakaretas vinas turpina tur stradat. No malas izskatas ka vieglas uzvedibas personas. Jautajums augstak stavosham personam..policijai utt..vai tad tiesham nevienam neinterese darit kko lietas laba. Nu ja ..pati redzeju ka policija ienak .paspiezh roku prieksniekam..un tas ari viss. Ja jau policijai tas ir izdevigi par cik priekshnieki ne mazu naudu vinjiem maxa par kluseeshanu..tas nekad nebeigsies..Latvijaa konsumaacija zelj un plaukst. Un nevienam neruup 18 gadigo meitenishu nakotne. Peec 30 pa taisno uz Lienes ielu...Prieksh turistiem Kaljku iela jau ir kaa murgs..ja pat amerikas vestnieciiba briidina par shiem baariem tad LV tas ir vienaldzigi..Shausmas kaads kauns..un nau par ko brinities ka ar laiku muusu milja Latvija nearko neizcelsies ka tikai ar statusu.. viena no konsumacijas un ielas meitu tuurisma valsts. Un tie visi baari ir viens tiikls..kaa arii OE televizijas kanaals..un mashinu nomas uznjemums un karaoke baars.. buutu vel daudz ko pateikt..un vispar televizija tiek runats par neoficiaalam darbavietam...tie ir siikumi..tieciet tak gala ar sho bardaku uz kaljku ielas..!!!