www.sudzibas.lv Cascade mining sia Zemo cenu līderi - būvniecībā

Cascade mining sia - Zemo cenu līderi - būvniecībā

Šim uzņēmumam ir zemākās cenas būvniecībā.
Iepirkumos cenu dempings, tā viņi tiek pie objektiem! Dabon apakšuzņēmejus, kuriem nesamaksā pat 20% no līgumsummas!
Ronalds gofmanis, ir persona kuram ir tieksme pierādīt, ka katrs darbs ir izdarāms piecās minūtēs, par apjomiem un laika normām būvniecībā viņš ir uz jūs. Viņiem pašiem cilvēku nav, tāpēc cieš un zaudē cieņu visi tie, kas ar viņiem vienojās par sadarbību.

G

B bubulis69 09.12.2018

Nu tad iesaku ari turpmak pirkt visu letak, labak, krutak. Tu sanem to par ko maksa.

R RG123456 13.02.2019

Paldies par sūdzību. Par to varam pateikties mūsu apakšuzņēmējam SIA ''EILAJ'' reģ. nr. 43603082377.
Šī kompānija apņēmās veikt darbus taču maza apjoma darbos nokavēja nodošanas termiņus vairāk kā par mēnesi, par darbu kvalitāti un attieksmi laikam labāk nekomentēt. Nemaz nerunājot ka par katru darījumu nākas atskaitīties ieņēmumu dienestam, jo šī kompānija arī nodokļus nemaksā. Pie kam soda sankcijas bija tieši tik lielas cik mēs kā ģenerāluzņēmējs saņēmām no pasūtītāja un tie bija 10% atlikušo naudu saņēma apakšuzņēmējs.
Tie kuri zin ka būvniecība ir process kurā patstāvīgi ir izmaiņas, dažkārt arī neparedzami darbi un sarežģījumi spēj novērtēt risinājumus un attieksmi.
Kuriem ir bijusi kāda saskarsme ar kompāniju Cascade Mining nerakstīs komentārus sūdzības.lv
Sliktus vārdus vienmēr ir vieglāk pateikt nekā paldies.

R Romiks 27.02.2019

Jūs jau daudziem neuzradiet savu kompānijas nosaukumu, kurus jūs sava labā izmantojat! Es arī par flīzēšanu no Ronalda Gofmaņa naudu nedabūju! Kad prasīju naudu, sāka man draudēt!