Casa Blanca - Ēdiens

Pasùtīju iemīļotos cēzara salātus. Kad sāku ēst, pamanīju, ka salātlapas nav nomazgātas un pilnas ar melnām smiltīm! No personāla nesaņēmu atvainošanos un, kad paprasīju naudu par salātiem atpakaļ, menedžere palika neapmierinàta un sāka prasīt, kas ar salātiem tieši nav labi! Uz šo vietu vairs nekad nenākšu un arī citiem neiesaku! Pilnīga nolaidība un virspusēja attieksme pret klientiem!!!

N

M Maddalena 26.05.2013

Kas tikai dīvains un nesaprotams, kad prasa pamatot, kas tieši nav labi?
Mēles nav vai par tizlu?

N nasty1324 26.05.2013

Savā sūdzībā netiku rakstījusi, ka nepateicu, kas nav labi! Liku akcentu uz to, ka pēc fakta konstatēšanas menedžere palika neapmierināta un pārprasīja vēlreiz, kaut gan visa situācija bija pilnīgi skaidra abām pusēm! Protams, ka arī menedžere saņēma paskaidrojumu par smiltīm mutē! Turpretī es nesaņēmu NEKĀDUS paskaidrojumus. Jālāsa vērīgāk!