Carmobile.lv - Autoiegade

Tātad nesen iegādājos auto no carmobile.lv
Apskatot auto man darbinieks teica, ka automašīna ir ļoti laba un uzņēmuma īpašnieks seko līdzi visu auto stāvoklim un pat ja būs bojājumi, kas ir bijuši pie auto iegādes, tad varēšot sataisīt, tāpēc neesot pat iemesla auto sīkāk aplūkot un pēc auto iegādes, braucot mājās sajutu izplūdes gāzu smaku salonā un automašīna bija salīdzinoši skaļa un sapratu, ka ir bojāta izplūdes sistēma un būs salīdzinoši elementārs remonts bet apskatoties zem auto pamanīju ka ir mēģinājuši salīmēt egr sistēmas cauruli kas protams nav izdevies (mēģinājuši ietaupīt 20€) un esot zem automašīnas arī konstatēju ka ir bojāts automašīnas dzesēšanas sistēmas radiators. Uzzvanīju uz carmobile un teicu ka ir bojājumi, kuri ir bijuši pirms auto iegādes, uz ko man atbildēja ar to ka jātaisa pašam... Neiesaku iegādāties no šejienes auto ja cilvēki mēģina vēl lētāk apiet lētu remontu.

I

G Gulbenietis 27.09.2021

Ja tas ir vienīgais, kas jātaisa, iegādājoties lietotu dampi, tad priecājies un nesprēgā, Vasja!

I Igors 27.09.2021

O dīvāna pirdējs arī pievienojies. Es šo atsauksmi sniedzu cilvēkiem kas vēlēsies iegādāties auto no šejienes lai zinātu un arī darbinieks teica ka auto ir ideālā tehniskā stāvoklī jo pēc tā seko pats īpašnieks (izdari tad secinājumus pats) un ja nu kas atklājas tad saremontēs, kas netika izdarīts!

L lalady 27.09.2021

Pirms auto iegādes vajadzēja jau apskatīties, kas zem tā notiek ;), kaut vai par to sastāsta tikai to visu labāko, tas tomēr ir auto, kuram svarīgs nav tikai vizuālais

I Igors 27.09.2021

Defekti diemžēl nebija pamanāmi auto nepaceļot.

I Igors 27.09.2021

Un netika veikta sīkāka apskate jo darbinieks teica ka ja arī kaut kas atradīsies tad sataisīs, bet kad zvanīju tad teica lai taisu pats. Ja netiktu izteikti šādi argumenti tad es šo sūdzību nemaz šeit neievietotu 👍

G Gulbenietis 27.09.2021

Sveika, Nadežda Ņe*uja Ņepaņemanovna :D

A Aloha999 17.01.2022

Carmobile - eto avto torgovci, kotorie dolzhni izcheznut, vimiretj kak gopniki s 90x. Slovom: moshenniki. Lgut i vrut, kasatelno sostojania avtomobilja lizh bi prodat. Osobeno, est tam takoj Jura. K sozhaleniu.
Objazatelno vezite na diagnostiku avto, posle - reshajte. Ja lichno, storgovalsa daze po stoimosti, no ne kupil, ne otdal dengi, chtobi oni i dalshe prodolzhali pokupat hlam i pereprodavat nam! Avtopriobretateljam! Budte bditelni

B Bmw540 30.01.2022

Купил у них машину, перед покупкой загонял в сервис , для 12 летнего авто глобальных проблем не было. В сервис приехали в назначенное время, кстати, сами предложили дилерский , а не в гараже у дяди "Васи"... Предупредили заранее , что скидок после диагностики не будет, но правда и изначальный ценник был ниже чем среднее по рынку. Кто экономит на сервисе, то потом и жалуется. Проверяйте и не будет особых сюрпризов.

S serij123 18.01.2024

AKOMPLEKS, SIA Reģistrācijas numurs 40203124803. Krāpnieki! vairākiem automobiļiem ir attīti spidometra rādītājumi! Mūkusalas iela 71, Rīga, T/C Rīga Plaza, Ieeja "NewYork"

Kontakti
Auto tirdzniecība: