www.sudzibas.lv Carefiiz Health & Fitness Piestādīts nepamatots rēķins par neesošiem pakalpojumiem caur mobilo operatoru bite

Carefiiz Health & Fitness - Piestādīts nepamatots rēķins par neesošiem pakalpojumiem caur mobilo operatoru bite

No sava mobilo pakalpojumu sniedzēja bite 29.08.2022. Plkst.19: 01 saņēmu sms, ka pakalpojuma carefizz health fitness lietošana ir pagarināta un būs par maksu 3,2 eiro nedēļā! Pirmkārt, pirmo reizi dzirdu par tādu pakalpojumu! Neko tādu neesmu pieteikusi, jo fitness nav mans lauciņš un šādus pakalpojumus nekad neskatos! Kas tas ir par pakalpojumu un kur var to saņemt nav ne jausmas!
Meklētājs google šādu uzņēmumu neuzrāda, tāpat arī firmas.lv.
Nekad neesmu tādu pakalpojumu apstiprinājusi, kur nu vēl par maksu.
Griezos bites centrā, man teica ka viņi neko nezinot, lai sazinoties ar carefizz health fitness, bet rēķinu man piestāda bite! Interesanti, ka bite atsūta sms tikai pēc divu nedēļu apmaksas piestādīšanas!? Parasti par pakalpojuma aktivizēšanu un plānoto samaksu tiek paziņots pie pakalpojuma aktivizēšanas. Kāpēc šoreiz tiek pārkāpts šis noteikums?
Ar šo uzņēmumu carefizz health fitness nekādi nav iespējams sazināties - telefona nr +37167151240 neatbild, tam ir automātiskais atbildētājs. Ziņu atstāju, bet atbilde jāgaida 7dienu laikā! Uz norādīto e-pastu [slēpt]@txthelper.com jau kopš piektdienas vakara, kad saņēmu sms nosūtīju trīs ziņas, atbildes nav!
Jautājums: kā dabūt rokā šādus krāpniekus un anulēt man par jau 2 nedēļām piestādīto rēķinu eur 3,20 x2x = eur 6,40!
Operators bite atsakās sniegt jebkādus skaidrojumus un, protams, no eur 6,40 nekādi negrib atteikties!
Ko darīt?
Pievienoju no bites saņemto sms par paskalojumā pagarināšanu.
Esmu arī ierakstījusi sarunas ar bite operatoriem (ja nepieciešams) .
Ar cieņu, Regīna