Car sale - Krāpšana

Vēlos sūdzēties par šo kompāniju, izkrāpa no manis mašīnu un naudu
pirms pus gada redzēju facebook lapā car sale ka var no viņiem iegadāties auto bez banku starpniecības, sazinājos un viss mani apmierināju devu savu veco auto kā pirmo iemaksu utt, tagad pus gadu laicīgi maksāju par auto un viss bija labi un tad viņi man zvana un Saka ka viņiem automašīnā esot Gps un esot fiksēts ka es braucu uz 170km/h un Saka no manis pieprasīt 500 euro, lai gan līgumā tāda punkta nav, un teicu ka nemaksāšu viņi man atslēdza automašīnu pilsētas centrā knapi nostūmu no ceļa auto, tad viņi nākošajā dienā atbrauca un draudīgi centās no manis dabūt naudu, es teicu ka man nav tādas naudas un netaisos neko maksāt, tad viņi pateica ka lauž līgumu, un savāc auto, vērsos pie advokāta taču tur neko īsti izdarīt nevarēs jo firma reģistrēta Igaunijā un naudu kur skaitīju par auto katru mēnesi 250 eur, ir Lietuvas konts, vienu vārdu sakot afēristi, esiet cilvēki uzmanīgi, neņemiet no viņiem neko, atrodas viņi Rīga Jaunpils iela 5a