www.sudzibas.lv Capital Pārdeva lagojošu datoru

AtrisinātaCapital - Pārdeva lagojošu datoru

Nopirku uz uzņēmumu monitoru un datoru, kas kopā izmaksāja 640 eur bez pvn. Spēlējot spēles uz datora raustās skaņa, kas rada diskomfortu spēlēt spēles. Aizbraucu uz servisu, nodevu pa garantiju, lai atrod, kur ir problēma. Pēc 30 min. Nodošanas servisā man atzvana un Saka, ka nekādus defektus neatrādām un nekāda skaņa neraustās, un viss labi strādā. Savācu datoru no servisa, atbraucu mājās pieslēdzu datoru un pirmajās 5 min skaņa jau sāka raustīties. Nolēmu atgriezt preci, jo pagāja 2 dienas kopš nopirku. Capital darbinieki sāka skaidrot, ka preces, kas ir pirktas bez pvn uz uzņēmumu atgriezt nedrīkst un problēmu ar skaņas raustīšanos neatrada. Tagad jābrauc uz citu servisa diagnostiku, lai pasaka, kur vaina. Jo Capital darbinieki konkrēti noliedza, ka datoram, kas kaiš.

17.01.2021

Papildināts Oto Liepiņš 25.03.2022

Viss atrisināts, viss ir kārtība! Izņemiet lūdzu sūdzību!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Oto Liepiņš 25.03.2022

Problēma atrisināta! Sūdzibu varat izdzēst!

A asdasd123 17.01.2021

lol kāpēc cilvēki pērk sūdus no kaut kādiem noname firmām ? ir taču normālas vietas - piemēram dato.lv ?

A asdasd123 17.01.2021

pirms samaksāt naudu vismaz būtu paskatijies šo firmu internetā . šeit jau ir kādas 10 tādas pašas sudzības . i am just saying .

S Smadzen'sVaig? 17.01.2021

Dato.lv? Jēziņ, atceros pirms kādiem gadiem desmit kādā videospēļu forumā par viņiem ieņirdzām. Viņi toreiz izdomāja reizināt procesora frekvenci ar kodolu skaitu, lai būtu lielāks cipars un sīkie, kas neko nesaprot no šādām lietām, uzķertos, kā arī lika apšaubāmas kvalitātes un jaudas barošanas blokus. Jāpaskatās vai kas ir mainījies...

Andris Sa 17.03.2021

dato.lv ir pedeja vieta kur meklet datoru, izmanto visletakas detalas un garantija tikai uz gadu, ja grib uz 2 tad pec gada pie vinim lai patira no putekliem par 20 eur

MacBeton 17.01.2021

Nu bet nau ko pirkt kompjus kaukādās bārdas mašīnīšu un mikseru bodēs.
Varbūt kārtējais windows80 gļuks. Sameklē reālu datorspecu kurš prot uzinstalēt win7, ne no standarta DVD, bet gan savējo. Uzinstalē arī Linux.

E Ed Jah 17.01.2021

MacBetons izskatas baigais IT specs, kurš tikai pats īpaši neko nerubījot. Capitals tirgū jau sen un normāli sevi ierekomendējis datoru jomā. Pats esmu tur pircis gaming pc un nekad nebija nekādu problēmu. Pat windowsu ne reizi neesmu pārlicis.
Par kādiem mikseriem un mašīnītēm tu runā?
Kādu vel savējo windu, galīgs klauns esi? Standarta winda no ražotāja ir best variants luni. Un tas linux? Kāds tam vispār sakars?
Liekās galīgi atlidojis esi...

Joe Rogans👽 17.01.2021

No Capital par 600€ tālajā 2015 iegādājos stacionāro Pc un bez nekādām problēmām.

Dainis 17.01.2021

Izklausās, diez gan aizdomīgi, gan kau, ka esat torentos kādus gļukainu spēli novilcis un tagad Capitals vainīgs..., kgan nez kas tas par ''spēļu datoru'' , kas jauns komplektā ar monitoru maksā ap 600 eur, drīzāk ofisa.

A asdasd123 17.01.2021

tur viena normāla videokarte kādus 250 eiro maksā . jauns gaming dators par 600 ar monitoru , šitais saka lol .

O Oto Liepiņš 27.05.2021

Visi gudrinieki komentāros speciāli jums paskaidrošu, kapēc tik negatīvi attiecos. Visi zina, ka capital tiešām tirgū ir labu laiku un tirgo kvalitatīvus pakalpojumus un preces. Jau pagāja, kāds laiciņš un problēma, kas toreiz izrādijās bija video kartes defekts, kuru uzrādiīja speciāla datorprogramma. Nopērkot jaunu video karti, sliktāku pēc kvalitātes dators sāka strādāt kā vajag. Vēl esmu dzirdējis baumas, ka tur tajā Capital darbinieki, kuri liek datorus ieliek detaļas ar defektu, jo pēc likuma es tāpat preci atgriezt nevarētu un servisā pa 15 minūtēm pārbaudot datoru saka, ka problēmu nav.

O Oto Liepiņš 27.05.2021

P.S. Šī ir mana sūdzība. Secinājumus veiciet paši!

E Edijs !!! 23.12.2021
uzslava

Sūdzību nav, pasūtīju datoru uz komplektēšanu, saņēmu ļoti labi uzbūvētu datoru, tikai labas domas par kompāniju

S Sudzibas.lv Admin 01.02.2022

MacBeton 01.02.2022