www.sudzibas.lv Capital Garantijas remonts

Capital - Garantijas remonts

Š.g. janvārī tc "Alfa" datorveikalā "Capital" nopirku viņu ražoto portatīvo datoru "Gauja" pa 165 Ls. Pirmkārt jau nevienam neiesaku pirkt šo datoru, jo bremzē vienkārši nereāli. Bet ne pa to ir stāsts.Pret tehniku kā tādu vienmēr izturos ļoti uzmanīgi un akurāti. Nekad nemētāju to, neskrāpēju, nebakstu utt. Vienu dienu atverot savu portavīvo sagaidīja nepatīkams pārsteigums - displejā bija uzradušās tādas kā līnijas, it kā displejs būtu nedaudz ieplaisājis, bet pats stikls bija pilnībā vesels. Tās plaisas bija tādas kā iekšpusējas. Aiznesu uz garantijas servisu, kurā Capital darbinieki apgalvoja, ka tas ir mehānisks bojājums un ka pats esmu viņu saplēsis, iebakstījis utt. Protams, ka neko tādu nebiju darījis un iekšēji jau jutu, ka viņi mani pasūtīs. Figņa tāda, ka garantijas serviss ir tai pašai firmai, kas tirgo preci. Protams, ka viņi negrib pa savu naudu mainīt man displeju. Ja garantijas serviss būtu citas firmas, tad gad domāju tiktu nomainīts. Bet nu jā, Capital piedāvāja man nomainīt to pa maksu - Ls 60 pa displeju un + Ls 20 pa darbu. Es protams, ka viņus pasūtīju un ebay nopirku displeju pa Ls 30 un čoms nomainīja pa velti.Vienvārdsakot neiesaka nevienam iegādāties preces Capital veikalos. Mēģinās pataisīt jūs par lohiem apgalvojot, ka paši bojājat preces un vēl gribēs nodīrāt 3 ādas par remontu. Nekad tur vairs neko nepirkšu!!!

B

Ausainītis 05.05.2012

Latviskā produkcija ir domāta vien priekš bomžiem un lohiem! Laiks būtu to apjēgt!

L lvbbb87 05.05.2012

ek sliktu nevaru teikt par sho veikalu...
atceries, tehnika ir tehnika...
un ka pati esmu shaja sfera, klientiem ticet nevar, klientiem nav taisniba!!!
nevajaga nomelnot sho veikalu
esmu patstaviga pirceja!

B betons 05.05.2012

es domāju pirkt Gauju, bet tagad pēc šī raksta diez vai.Un cenas šamiem pārāk lielas un serviss klibo! Ar dievu Gauja!

inessa1070 05.05.2012

Ausainīt, kur Jūs esat redzējis bomzi, kurš ir spējīgs samaksāt par kompi 165 ls, pie tam diez vai viņš vispār to pirktu. Vienkārši Latvijā valda torgaši un viņu bezkaunīgie nerakstītie likumi.

Ausainītis 05.05.2012

Šeit bija domāti mazturīgie pašvaldību sliekšņu puletāju, kuriem dators ir pirmā nepieciešamības manta, lai rakstītu sūdzības.

Sardele 07.05.2012

Ekrāns laikam pats no sevis saplaisāja, ne? :D
Garantijas remonts uz mehāniskiem defektiem NEATTIECAS, čalīt.

R ri4y 07.05.2012

Melis! Gauja-ir LV dators un displejs viņam ir no ķīnieša, kuru e-bay nevar nopirkt! Jāzin Gaujas piegādātājus Capitalam un tad no viņiem jāinteresējās, kuras firmas displejs ir šim datoram, jo gauja ir reāla miskaste, tajā datorā visas detaļas no dažādiem datoriem... Draugs gribējis Gaujai HDD lielāku uzlikt, nekur neatrada tādu izzeju kā viņiem ir, nācās iet uz Capital veikalu un vien tur pirkt, jo no ķīnas izdevīgi pasūtīt 100 gabalus uzreiz, pretējā gadījumā, tev tas izmaksās 2 reizes dārgāk nekā pie viņiem!

G garantija54 07.06.2012

"Tās plaisas bija tādas kā iekšpusējas."
Tur rūķītis no iekšpuses ar āmuru dauzīja pa displeju, vai? Nopirki veselu, ejošu kompi -->parādījās plaisas -->mehānisks defekts, paša radīts --> par garantijas servisu vari aizmirst. Nevajag neuzmanīgi apieties ar kompi un nomelnot labu kantori ar labu servisu.

A asv 18.01.2013

Ar Capital tā ir, ritīgs vārtrūmes kantoris!Un viņu servisa vaditājs Guntis Piečs cilvēku pataisīs par muļķi, un tu no ta Ganibu dambja 23, aiziesi kā pilnīgs idiots ar sabojātu garigo.

I IR63 18.06.2014

Jā, arī es patreiz cīnos ar Capital Serviss, jau ceturto reizi saņemu savu datoru "Dell Inspiron" ( gadu atpakaļ nopirku) atpakaļ no garantijas remonta un nekā - nomainīja LSD ekrāna matrici, 2 atmiņas kartes, mātes plati un mikroprocesoru, bet pozitīva rezultāta kā nav, tā nav - svītras pa visu ekrānu nav pazudušas..Rodas sajūta, ka Ganību Dambja servisā par meistaru strādā sētnieks, nevis datoru pazinējs...

D dihbaha 19.09.2014

Labrīt, es arī noķēru šokiņu par veikalu, kas atrodas Rīga Plaza. Iejot veikalā mani uzrunāja pārdevējs uz ''tu'', kaut gan esmu sieviete pāri pusmūžam, un veikala kliente, nevis viņa krutmāmiņa. Papīrus kārtoja ļoti ilgi, es un mana māte kura ļoģiski ir kundzīte cienījamos gados, stāvējām kājas, mums nepiedāvāja apsēsties. Datoru pasniedza kastē, kas bija klāta ar biezu putekļu kārtu un tagad ar izķēpātiem pirkstu nospiedumiem putekļos. Es atvēru šo kasti, lai pārliecinātos, ka tur ir kas iekšā, mans jaunais dators tur gulēja bez plēves maisiņa, kaste jau bija neakurāti atvērta, maliņa kastei saplēsta. Pārdevēja nagi - neestētiski gari... Braucot mājās gribējās visu aizmirst, lai katrs dara savu darbiņu kā māk, lai viņu vadība rūpējas par firmas prestižu. Bet pārlasot noslēgto bezprocentu kredītlīgumu es pamanu ka procentos pieskaitīta krietna naudiņa, nu es šo nepatīkamo veikalu, firmu mierā nelikšu. Visi man apkārtējie cilvēki uzzinās par šo briesmīgo veikala apmeklējumu.

S sandijsl 21.09.2014

Dirsā ir ar to Gauju! Nopirku un arī iekšēja plaisa un pleķis- tā kā tā ??? Datoriķis par Gauja procesoru teica ka šausmīgi lēns! Paņēmu pats salīdzinot ar citu datoru vienu un to pasu interneta savienojumu- secinājums Gauja 2.2 mb/s cits 5.0 mb/s. Seciniet paši...