Capital Clinic Rīga - Ilva Pūķe

Daktere Ilva Pūķe savus klientus sazāļo ar ļoti spēcīgiem preparātiem un acu pārbaudes laikā seksuāli uzmācas, kā arī prasa materiālu palīdzību, izklāsta citu klientu darbības, kad tos ir bijusi sazāļojusi ar acu zālēm, kas saturot netradicionālus piemaisījumus. Savu rīcību paskaidro - atradu jaunu veidu, kā izmantot to vielu, arī pati to esmu izmantojusi uz sevis, tiesa gan tās ir pārlieku spēcīgas priekš manis, tādēļ es tās atšķaidu ar ūdeni pirms izmantoju uz sevis. Manuprāt dakterīte neizprot ko ācu ārsts var darīt un ko ne.

S silvanols 26.12.2015

Lasu un domāju, vai tik tie nav atkal kārtējie murgi par ārstiem. Šim portālam ir speciāla sadaļa par mediķiem. Domāju, ka sen šo apkaunojošo portālu vajadzēja slēgt, bet mūsu cilvēki nezin juridiskās nianses un tāpēc piecieš, ko katrs te raksta. Lai sūdzētos ir attiecīgas instances, ne internets. Šī nu ir tāda safabricēta sūdzība, ka neticu nevienam vārdam. Seksuāli uzmācās sievietei, acīs pilināja dīvainus pilienus...

I ilvarsm 18.01.2016

Internets ir pulbiskā telpa un Latvijā nav cenzūras, lai valsts zin savus VAROŅUS.

A aicis24 28.12.2015

Laikam būs jāpiesakās uz acs pārbaudi pie viņas :)

donna b 28.12.2015

Paldies. Pasmejos no sirds.

J janis34 02.01.2016

Līdzīga informācija atspoguļojas arī citās vietnēs.

A acis34 21.01.2016

Jāpiebilst - vairākas reizes klieantam apmeklējuma laikā apgalvot " Es Tevi izvarošu " turklāt paziņojot ka ir inficējusies ar seksuāli transmisīvajām slimībām, manuprāt nav pieņemami. Pārsteidz kādas personas tiek nodarbinātas VC 4 jaunajā medicīnas centrā.

U user79 22.02.2016

Pilnīgi murgi! Redzams, ka autoram ir psihiska problēma un sakropļota realitātes/fantāziju uztvere. Uzskatu, ka šī ir labākā acu daktere Latvijā, kas iedziļinās, ne tikai darbojas pēc konveijera principa. Esmu bijis pie dr.Pūķes pēc vairāku paziņu pozitīvām atsauksmēm un pats arī esmu pie viņas sūtījis savus draugus un paziņas. Man un paziņām tika izrakstīti aptiekā nopērkami preperāti.

A acis45 13.03.2016

Daktere Ilva Puke klieantam ir izteikusi piedavajumu nodarboties ar seksu darba vietā, turklāt seņemot noraidošu attieksmi steigusies piedāvāt klīnikas personālu un savus radiniekus, konfliktā ir saskatāmi arī personīga rakstura motīvi.

E Emilija31 19.06.2019

Tāds Murgs XD Es eju pie viņas ļoti laba daktere !