www.sudzibas.lv Calmena neperciet kuponus

Calmena - neperciet kuponus

Neperciet kuponus pakalpojumiem saja salona. Ne vini runas ar Jums latviski, ne sniegs normalu pakalpojumu. Ja Jums ir kupons, pakalpojums tiks sniegts pavirsi. Pirmaja reize, kad gaju ar kuponu pie kosmetologa, man loti patika- bija tada pavecaka kundzite. Otro reizi, kad gaju, man pagadijas gados jauna tumsmataina sieviete. Uz vardiem LABDIEN, sanemu atbildi krievu valoda. Vina vienkarsi man uzspieda runat krievu valoda. Nevienu vardu latviski nepateica tas stundas laika ko sabiju tur. Ari pakalpojumu sniedza gauzam pavirsi. Vairak neiesu uz to salonu :( Tadu naudu samaksaju, bet nu nebija verts..

G GADIGAMATE 06.12.2011

ka tad vina tev uzspieda, nazi pie rikles pielika.. karteja nesaturesana. cilveki badu mirst vina pa kosmetelogiem staiga.. liene ja godigi tu tacu saproti ka ne kosmetelogs tev vajag bet psihiatrs .?????

L Liene 06.12.2011

Atbilde Gadiga Mate:

Skatos, ka Jusu latviesu valodas prasmes ir uzlabojusas, bet ne pietiekami. Tapat var saprast, ka raksta Calmena darbiniece (skat. kludas):

"tu tacu saproti ka ne kosmetelogs tev vajag bet psihiatrs"

P plastalins 06.12.2011

pati esi viena liela kluda. ne velti pa kosmetelogiem jastaiga.

M mja 06.12.2011

urlas, urlas-majas urlas

P peteris 06.12.2011

mja te ar paradas tava ista daba. diagnoze skaidra . arstejies ar steigu..

C Calmena 08.12.2011

Labdien visiem!

Gribu atzīmēt, ka līdz šim visas atbildes nav bijušas no salona Calmena darbinieku vai administrācijas puses. Tādēļ lūdzu ņemiet vērā, ka visas saņemtās atbildes nav bijušas no salona Calmena kolektīva. Vēlētos atvainoties par kosmetologa attieksmi Jūsu apmeklējuma laikā. Mēs noteikti pārrunāsim šo situāciju ar mūsu kosmetologu un atradīsim piemērotāko risinājumu. Paldies par Jūsu viedokli, pateicoties kuram mēs uzzinājām par šādas sitācijas esamību. Noteikti to ņemsim vērā.

M Madara 08.12.2011

Es biju iegādājusies kuponu matu griešanai Calmena salonā Zolitūdē un esmu apmierināta. Lai gan apkalpoja arī krieviete, runāja latviski un bija ļoti jauka.. Arī centīgi nogrieza.. Nekādu sūdzību! :)

T True-ляля 09.12.2011

Скорее бы уже второй гос. язык ввели как русский. Тогда и ситуаций таких не будет. Все мы прекрасно знаем, что любой рижанин латышской породы прекрасно понимает русс. язык. Так что нечего прибеднятся. Если бы не русские, то такого понятия как косметолог в Латвии бы не было вобще, как и многих других понятий. Максимум маска для лица из серого гороха со шпеком была бы.=))))

Z ZemesMāte 11.12.2011

Liene, tā Gadiga Mate ir vai nu M.Lagzdiņa vai viņas tik pat advancētā meita K.Lagzdiņa.
Abas ir no Cēsīm.Kāpēc tik niknas-nevar saprast.Naudas un varas kāriem cilvēkiem jau traka tā dzīve.
Tieši pareizrakstība nodeva.Tā klibo visās pavadzīmēs.Savu reizi nācies smieties līdz asarām.
Dažs labs krievs raksta labāk.Rīgā, diemžēl, krievu valoda jāmāk.Tā arī kuļamies:-(