www.sudzibas.lv Caffeine Slikts serviss

Caffeine - Slikts serviss

Bieži vien dažādās kafejnīcās sastopos ar to, ka darbinieki, kuriem pasūtījuma brīdī pasaku, lai kafiju ir ar mandeļu pienu, bet man ir jāseko līdzi, lai viņi tiešām pičerī pirms putošanas ielej to mandeļu pienu vai arī jāpārjautā, kad kafija jau pasniegta, vai tā ir ar mandeļu pienu.
Piemēram, baznīcas ielā, pienu tam pašam dzērienam puto otrkārt, jo laikam nesaputo līdz galam, kas bojā garšu un tekstūru pienam.
Darbiniekiem, kuriem pasaku, ka man ir arī darbinieku karte, uzrādot to un neprasot noņem naudu no klientu kartes.
Pirms laika ir arī manīti darbinieki Origo, kuri strādā ar izlaistiem matiem.
Lūgums, darbiniekiem iemācīt būt atbildīgiem pret produktiem, uzmanīgiem strādājot ar kasi un ievērot higiēnas prasības strādājot ar pārtiku.

12.01.2023

S Samanta D. 12.01.2023

Mūsdienu problēmas. Bet ja nopietni, tad ir starpība kaut kāda garšai,ja
pienu puto pec tam? Neesmu
eksperts, nezinu to.

B beeonflowers 13.01.2023

Jā, piens nav tik salds, arī tiek iznīcinātas tauku vielas un olbaltumvielas, kas ir pienā.

T taisnibascinitajs3 13.01.2023

Māte laikam Tevi piedzemdēja ar visu tavu Mandeļu pienu.