www.sudzibas.lv Caffeine Slikts serviss

Caffeine - Slikts serviss

Akropoles Caffeine ir pēdējā vieta, kur es vairs došos malkot kafiju. Katru reizi, kad eju tur strādā gara meitene, sarkaniem matiem un pusaudze - vienmēr galdi netīri, lipīgi. Šodien vispār gaidot rindā, uzdūros uz situācijas, kur cik noprotu vīrietis varētu būt menedžeris vai priekšnieks, klientu priekšā paņēma un uzbļāva uz baristu, kur pēc mirkļa sāka trīcēt un raudāt, un pēc pāris minūtēm atnāca meitene, kura nomainīja to sievieti, man liekas, ka tas ir nepieņemami, ka vīrietis bļauj uz sievieti arī tad, ja tā ir padotā. Nekādas cieņas pret klientiem un darbiniekiem, kur vēl runāt par lojalitāti.

20.01.2022

Atbilde no Caffeine Support Pārstāvja atbilde 20.01.2022

Sveika,Kamila!

Paldies Jums par Jūsu ziņu!
Jūsu aprakstītie apstākļi, protams nav pieļaujami nekādā situācijā, atvainojamies Jums par sabojāto pieredzi mūsu kafejnīcā.
Noteikti izrunāsim situāciju ar darbiniekiem, lai nekas tāds vairs neatkārtotos.

Papildināts kamilasokolova 21.01.2022

Labāk būtu apmācījuši kārtīgi savus darbiniekus nevis sūtījuši uz epastu par bezmaksas karsto dzērienu. Pusaudze ar brillēm vispār nemāk sarunāties ar klientiem. Fuj, jaunā paaudze ir jāmāca.

Atbilde no Caffeine Support Pārstāvja atbilde 24.01.2022

Sveika,Kamila!
Mēs noteikti pārrunāsim situāciju ar visām iesaistītajām pusēm! Paldies Jums,ka vēršat mūsu uzmanību uz šo.

Good Intentions 20.01.2022

Varējāt arī bildes uztaisīt ar netīriem un lipīgiem galdiem. Jebkurā gaidījumā varbūt arī bļāva pa tēmu, bet tas nav jādara klientu priekšā.

A aleksandraziemele 20.01.2022

Kopš kuriem laikiem bļaut uz cilvēku ir pieņemami ? Vai arī tavuprāt vardarbība un pazemošana ir normāla? Vai Tev patīk, ka barista taisa kafiju ar asarām acīs?

K kamilasokolova 20.01.2022

Cik skatos, šī nav pirmā sūdzība par Caffeine, manuprāt, viņiem būtu kaut kas racionāli jāmaina. Ja nav laika uzkopt galdiņus, lai ievieš apkopēju.

A aleksandraziemele 20.01.2022

Tādēļ, ka bļauj par lietu jums patstāvīgi vajag jaunus kādus kolektīvā? Uz visiem tā bļauj laikam. Vaina jau vienmēr ir parastam darbiniekam, ne tam kuram amats augstāks. Jums tā nekad nebus patstāvīgu darbinieku, ja tādus kā tas vīrietis turēsiet un ļausiet pazemot darbiniekus, kāda lai gan to vaina nebūtu visu var izrunāt.