www.sudzibas.lv Caffeine Slikts serviss, bojājumi

Caffeine - Slikts serviss, bojājumi

Tieši šis Caffeins ir elle uz Zemes virsas salīdzinot ar ar citiem kur tiešām ir izbaudāmi ar cilvēkiem un darbiniekiem, bet ne šis...

Laikam sākšu ar pirmo atgadījumu kas notika 31.01.2022 datumā, ierodos ar savu puisi uz šo kafejnīcu īsi pirms viņa vēršanās ciet un aizejam pie kase. Mēs tur stāvam kādas minūtes 10 bet neviena nav, nodomājām ka darbinieki varbūt irpārtraukumā, bet tad dzirdam skaļu lamāšanos un smiešanos nonoliktavas. Pagāja vēl 5min un tad beidzot parādījās trīs meitenes kuras streipuļoja ar alkohola pudeli rokās un skali kliedza apkārt ka viņās ienīstot savu darbu un lai mēs pasūtot ātrāk savādāk uz mums izsauks apsardzi. (vienas meitēns vārds ir Kamila ar uzvārdu kurš sākas uz "kur", cik sapratu no kliegšanas apkārt,..

2. Vel viens atgadījums kurš notika pirms kādu nedēļu tā bija ar vienu no tām pašām kasierēm kad es pasūtīju sev kafiju uz manīm sāka bezmaz vai kliegt virsū ka esmu idiote ka lieku taisīt pārāk sarežģītu kafiju un ka viņa to atskās darīt jo viņai nemaksājot patiekoši un ka viņa nepieņems nekādas sūdzības jo esot tur kautkāda "'chief barista" un kad beidzot saņemu savu kafiju uz viņas bija uzzīmēts dzimumloceklis.

05.02.2022

Atbilde no Caffeine Support Pārstāvja atbilde 07.02.2022

Sveika, Dana!

Atvainojamies kolēģa/kolēģes vietā par nelaipno izturēšanos! Šāda apkalpošanas un uzvedības kultūra Caffeine nav pieļaujama un neatbilst mūsu uzņēmuma vērtībām, tādēļ ir veiktas pārrunas ar Jūsu minēto darbinieku, lai turpmāk līdzīgas situācijas neatkārtotos.