Caffeine - Serviss

Esmu biež klients. Esmu iegaumējusi aptuveno kūku gabaliņu izmēru, esmu manījusi bārā kūku trafaretes, bet nu... Kūkas gabals par ~4 euro kurš ir kā puse vai mazāk no viena gabala ierastā ir jau norma gluži vai. Un vēl barista kuri atsakās ko par to komentēt vai mainīt. Varētu jau tad ataidi par pus cenu.
Esmu dzirdējusi, ka šobrīd jebkurš bizness nav viegli, bet nu kas tāds ir jūsu garšīgajās kūkās, ka daži gabali reizēm ir mazāki reizēm lielāki. Varbūt vaina jau ir pavāriem un dzērienu meistari ir tikai starpnieki, bet nu izlemiet par to izmēru. ;)

10.04.2023

Papildināts Alys Rivers 10.04.2023

Ar šo saskaros Olimpijā, Audēju ielā, Akropole Rīga un Ģertrūdes.

Atbilde no Caffeine Support Pārstāvja atbilde 14.04.2023

Labdien! Paldies par Jūsu komentāru.
Izcila kafija, svaigi un garšīgi produkti ir mūsu prioritāte.
Par šo gadījumu esam nodevuši informāciju atbildīgajiem kolēģiem, kas parūpēsies, lai turpmāk šādas situācijas neatkārtotos un pavadītais laiks Caffeine sagādātu tikai pozitīvas emocijas.