www.sudzibas.lv Caffeine Iespējams barista zem narkotikām

Caffeine - Iespējams barista zem narkotikām

Sveiki, vēlos izteikt nepatīkamu ziņu. Ieejot Caffeine baristas darbiniece bija zem Letes, nodomāju - mazums kaut ko piekārto u. C. Lietas, bet kad kafiju biju izvēlējusies, darbiniece berzēja sausās lūpas un ar izbīļa acīm mani pamanīja un mazliet šokēta piecēlās kājās. Pēc skata elsoja it kā tūlīt ģībtu. Nezinu vai bija zem narkotikām vai vienkārši ar Veselības problēmām, bet uzsaktu, ka tas nav normāli un ir jādara kaut kas lietas labā. Kā arī baristas pagatavotā kafija bija diezgan auksta, nav patīkami dzert vēsu, knapi uzputotu pienu. Kopumā bija sajūta, ka dzeru latte nevis kapučīno. Barista tomēr strādā ar pārtiku, neesmu droša, ka ir atļauts zem Letes ko šņaukt un tad apkalpot klientus. Šis notika 02.03.24. Ap plkst. 11: 23

02.03.2024

Atbilde no Caffeine Support Pārstāvja atbilde 04.03.2024

Labdien!

Paldies par Jūsu komentāru.

Vai varētu, lūdzu, precizēt, par kuru Caffeine kafejnīcu runājat, lai mēs varētu nodot informāciju atbildīgajiem kolēģiem?

E

ž žurcis 03.03.2024

Varēji jau painteresēties, vai viņai viss ok. Varbūt bija jāizsauc mediķi?