www.sudzibas.lv Caffeine Apkalpošana kafejnīcā TC Akropole

Caffeine - Apkalpošana kafejnīcā TC Akropole

Esmu šīs kafejnīcas klients jau kopš 2020. gada, pirmās komandas vienreizējais darbs pat nav komentējams. Diemžēl, pēdējā laikā, kopš šī gada marta. neko labu vairs par šo vietu teikt nevaru. Šobrīd es tiešām "šķiroju barista" pirms iedāgādies ko caffeine akropolē. Piemēri ir visdažādākie - palūdzu svaigi spiestu apelsīnu sulu ar kafiju atbild, ka sulu spiede esot salauzta, bet tiklīdz nomainās barista tā maģiskā kārtā sāk strādāt, pie vārda es sēdēju ar skatu pret ieeju kafejnīcā meistars nācis nebija, vai protams sulu spiede pati sevi salaboja. Bieži nāku uz kafejnīcu pusstundu - stundu pirms tās slēgšanas un ja vēlos pasūtīt frappe blenderis arī tajā laikā ir salauzts, vienmēr gadījumos ar blenderi ir barista vārdā Laura. Ar šo pašu meiteni man vēl martā bija gadījums kad saņēmu pavisam citu dzērienu uz lūgumu to pārtaisīt saņēmu frāzi "nu es jau uztaisīju, varbūt jums šis derēs" uz manu atteikumu un atkārtotu lūgumu pasniegt tieši to ko esmu pasūtījusi jauniete sacīja, ka ir šīs kafejnīcas vatītāja un viņai nav laika ar mani "ņemties". Todien samaksāju par to, ko pat neizdzēru. Šodienas gadījums mani galīgi sarūgtināja, meita iepirkšanās laikā devās uz caffeine nopirkt dzērienus, viņu apkalpoja meitene ar spilgtiem matiem, cik nopratu rozā, dzērienos manāmi peldēja kafijas biezumi, sīrupa praktiski vispār nebija un arī karamele tika pažēlota(bija lūgta ekstra porcija) uz lūgumu pārtaisīt otra darbiniece izteica frāzi "kaut kas nepatīk ej uz costa" .
Nezinu protams kas jums tur notika ar kolektīvu pēc tā marta, bet apdomājiet atgriezt veco komandu vismaz uz laiku.

27.06.2022

Atbilde no Caffeine Support Pārstāvja atbilde 27.06.2022

Atvainojamies kolēģes vietā par nelaipno izturēšanos! Mēs Caffeine atļaujamies būt citādi, radošāki un eksperimentēt, taču šāda apkalpošanas un uzvedības kultūra nav pieļaujama un neatbilst mūsu uzņēmuma vērtībām, tādēļ ir veiktas pārrunas ar Jūsu minēto darbinieku, lai turpmāk līdzīgas situācijas neatkārtotos. No sirds strādājam, lai pie mums būtu patīkama atmosfēra un ikviens Caffeine draugs justos brīvi un labi. Patiesi ceram, ka turpmāk šādas situācijas neatkārtotos un pavadītais laiks Caffeine sagādās tikai pozitīvas emocijas