www.sudzibas.lv Caffeine Bāristas izaicinoši agresīvā neadekvāta uzvedība vairākās reizēs

Caffeine Akropolē - Bāristas izaicinoši agresīvā neadekvāta uzvedība vairākās reizēs

Stāvot pirms manīm divas meitenes ap 20 gadiem, pārdevēja/bārista ar tumšiem matiem ieraudzot masku neesamību uzreiz ārkārtīgi izaicinoši agresīvi sāka nopietni bļaut par masku neesamību.

Bļaut uz cilvēkiem, hallo? Jāiet pie psihiatra smadzenes sakārtot un tikai pēc tam strādāt ar cilvēkiem.

Apkalpojot mani, katru reizi (es saskaitīju, kopumā tas notika ap 7 reizēm) atšķirībā no savas blondas kolēģes tā pati “barista” neielej sīrupu, par kuru vienmēr piemaksāju. Vakar cienošā balsī sajaucot iepriekš kafiju bez sīrupa palūdzu tomēr ieliet to, par ko samaksāju un tādejādi uzrāvos uz to, ka viņa bļaujot man virsū mēģināja pierādīt ka tur ir tomēr ignorējot savu neprofesionalitāti un neadekvātu uzvedību.

Es teicu, ka nav, un es katru dienu ņemu šo kafiju citā kofeinā, uz ko viņa teica, ka man vēl vajag piemaksāt, kliedzot uz manīm virsū.

Nē. Maksāt par cienījamās Dāmas papildus psihiatra sesiju negrāsos; lai pati pieaugusī meitene mācās komunicēt un attīstīt ne tikai savu mēli, ar kuru aprunā cilvēkus kuri stāv Rindā. Kauns

Atbilde no Caffeine Support Pārstāvja atbilde 27.10.2020

Labdien, Ksenija!

Atvainojamies par situāciju, kuru esat piedzīvojusi Caffeine. Noteikti aprunāsimies ar baristu,kura Jūs apkalpoja, bet lai varētu precīzāk izsekot notikušajam, lūdzu uzrakstiet uz [email protected] kurā dienā un cikos notika šis starpgadījums!
Paldies par Jūsu viedokli! Tikai pateicoties klientu atsauksmēm mēs varam uzlabot savu klientu servisu!

Jauku dienu!

Komentāri (5)

K Ksenija Laporova 18.10.2020
Pret COVID-19 rīkojumu neievērošana un pircēju veselības apdraudēšana

Valstī ārkārtas cituācija, cilvēki simtiem slimo, pandēmijas cipari aug, bet akropoles vadība joprojām atsakās ievērot pircēju veselības drošības pasākumus: kādēļ cilvēki bez maskām? Jūs nopietni? Paldies, vairs nenākšu. Nevar zināt, ko darīt cilvēks pēc slidotavas, iespējams, šķaudīs uz manīm.

S Sudzibas.lv Admin 19.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Paradeez 19.10.2020

Ja jums ir stabils psihiskais stāvoklis un labi attīstītas komuncēšanās spējas, varat pieteikties darbā Coffeine. varēsiet strādāt ar desmitiem cilvēku bez maskām un parādīt baristai kā jāapkalpo un kādā tonī runāt ar klientiem. varbūt darba dienas beigās sadraudzēsieties.

M MohawkUshanka 19.10.2020

Par maskas nenēsāšanu derētu uzbļaut. Acīmredzot, daži, citādi nesaprot nepieciešamību.

Kārtējais Ksenijas Laporovas briesmu stāsts. Cik maniakālam lūzerim ir jābūt, lai visur uz tevi kliegtu un apdraudētu tavu "Veselību"? Šī nožēlojamā būtne savos sacerējumos regulāri draud pārtraukt Rimi apmeklēšanu, taču nez kāpēc, regulāri uz turieni velkas, lai kāds uz viņu kliegtu, jeb šķaudītu virsū. Visi, viņas ieskatā ir psihiski slimi, taču pati regulāri vazājas pa veselības centriem, pēc tam skricelējot par tiem sūdzības.
Saved vispirms savu, Minhauzena sindroma samežģīto galvu kārtībā, pirms bārsti diagnozes citiem!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes