www.sudzibas.lv Cabo Cafe Slikts serviss

Cabo Cafe - Slikts serviss

Vēlējos pastāstīt, ka šodien saskāros ar nepatīkamu situāciju kafejnīca/restorāns/atpūtas vieta Cabo Cafe. Atbraucām ar domu ka varētu apēst ko gardu m un pasēdēt saulītē, apvienot garšīgo ar labo, bet bija pavisam citādāk. Pieejot pie pasūtījuma letes tika paziņots, ka nepieņem ēdienu pasūtījumus 30min (neskaitot to ka rindā nostāvēju 15min) . Pagāja 30min un devos jautāt, vai var veikt ēdiena pasūtījumu. Atbildēja ka šobrīd vēl nevar, vēl jāizgaida 25-30min. Tajā brīdī biju bēdīgs, ka nevar noteikt laiku, cik ilgi būs jāuzgaida. Labi, gaidu vēl, jo vēlos uzzināt cik tad patiesībā būs jāgaida. Paiet vēl 25min un dodos atkal jautāt. Un tad atbild ka vēl jāuzgaida 20min, bet kāpēc, netiek pateikts. Pagāja kādas 10min in no blakus galdiņa izdzirdēju, ka virtuve nepieņem pasūtījumus no klientiem, jo ir jācep pankūkas. Kādas pankūkas, es atvainojos, bitīt matos. Es nogaidu tik ilgi, ne atvainojas, ne tiek paziņots, nav pretim nākšanas nekādas. Nerunājot par to ka serviss no viesmīļu puses ir zems.
Nav tā ka vairs neiegriezīšos šeit, bet no vadības puses vajadzētu pārdomāt daudz lietas, lai pie jums nebūtu šādi nepatīkami mirkļi.

R

Kolta 21.05.2017

Kā tas kafe Cabo eksistē vel, ja nepieņem pasūtījumus?

R ragavas 21.05.2017

Pieņēma tikai dzērienu pasūtījumus. Biju vīlies šeit ierodoties. :)
Galvenais lai mācās no kļūdām, tad būs labi. Ja sazināsies, pastāstīšu kāds ir labs serviss. ????