www.sudzibas.lv C Hepatīts Iesaku visiem aiziet pārbaudīties

C Hepatīts - Iesaku visiem aiziet pārbaudīties

C HIPOTITS!!! Latvijas iedzīvotāji, ejiet ātri nododiet asins analīzes uz C hipotītu, nesen esmu atklājusi ka kopjot sevi, tas būtu ..manikīrs, zobārsts porotams arī slimnīca, pat nezinu kur esmu infekcēta, nejauciet dzimumdzīves ceļā tas pratiski nav iespējams. Skraidīju pa manikīriem, pedikīriem nu vispāri viss kas saistīts ar skaistumu... un beigās sanāk, ka par visu to esmu tagad infekcēta. Tagad man ārstēšanās izmaksās pāri divi tūkstoši latu, tikai pateicoties kādai "kazai" kura nevarēja ievērot dezinfikciju pienākumus... ja jūs zinātu cik liels procents slimo ar C hipotītu. Iesaku visiem aiziet pārbaudīties, kas sevi mīl un kopj... labāk staigāt bombžikam...

O

V vabab 05.04.2007

Un ko lai saka zobārsti, manikīri un slimnīcas par tādiem klientiem, kas zinot, ka viņam ir C hepatīts to slēpj apzināti??? Tāds paradokss nav ienācis prātā?

L Laila 25.04.2007

Aizejiet veel kaut kur paarbaudiities es esmu dzirdeejusi, ka shaadaas diagnozes dazreiz neatbilst patiesiibai. Aizejiet uz citu kliiniku.

I I 26.04.2007

Pirms uzzinaju ka man ir C hepatits, apmekleju diennakts zobarstniecibu Brivibas iela. Un tad pie manis majas atnak komisija (nak pie katra jauna slimnieka majas lai uzdotu jautajumus par inficeshanas iespejam), un tad vini man stasta ka visbiezhak vini dzird no pacientiem par to zobarstniecibu.Un ari varu teikt ka nav gruti nakot pie zobarsta teikt - "Ludzu esiet uzmanigaki, man ir C hepatits!". Bet dakteriem ir jabut piesardzigiem ar katru pacientu, nevis lietot atkartoti nedezificetos instrumentus.Dzimumakta laika gruti inficeties, to man saka pat mana daktere. Jo var inficeties tikaj ar asinim.

S Samanta 22.05.2007

Diemzeel lielaakoties C hepatiits ieguustams tiesi dzimumdziives celaa !!!

A Anna 05.01.2008

Pacients nevēlas teikt par savu slimību, medicīnas darbinieka PIENĀKUMS ir strādāt ar DEZINFICĒTIEM instrumentiem,vai ne?

M MF 04.03.2008

C-Hipotīts mūsdienu medicīnai vēl nav zināms =D Par C-hepatītu gan k-ko esam dzirdējuši un tādēļ jau nu ļoti ilgus gadus strādājam nevis ar DEZINFICĒTIEM, bet VIENREIZĒJĀS LIETOŠANAS instrumentiem!

Ex, speciālistu banda... =)

D Diāna 02.10.2008

Samanta! Inficēties dzimumattiecību ceļā iespēja ir 4-5% no 100% un biežāk risks ir tad, kad sekss ir ekstremāls, pat asiņains. Nejauciet C hepatītu ar HIV!

A arii 02.10.2008

Man arii jau sen ir C hepatits, bet kadu laiku neesmu interesejies par taa arstniecibu. Kautkur 2001 gadaa veel bija 12 000 ls. Un jus tur augshaa minejat par kautkadiem 2000.ls. vai nevaretu precizeet luudzu?

I Ināra 19.01.2009

Manam dēlam arī ir C hepatīts un inficēšanās avots ir zināms, bet nav pierādīts. Tāču tam praktiski nav nekāda nozīme. Vai var izārstēties Latvijā nezinu, bet Infektoloģijas centra attieksmē pret pacientu, cilvēcības maz, it seviķi, ja ir jauns un vēl neprot par sevi pastāvēt. Nesen izlasīju žurnālā Marta, kur viena meitene veiksmīgi pievarējusi šo slimību, bet protams ne jau Latvijā, bet gan Velsā. Tur to ārstējot par velti. Tikai kā lai līdz turienei nokļūst, ja nav tūkstošu kabatā un ietekmīgu radu.

ī īpašniece 19.01.2009

LABRIT, TO VISI SEN JAU ZINA KA DAUDZVIET KRUTOS SALONOS INFICETIES VEICOT MANIKIRU, PEDIKIRU VAR ATRI VIEN!

D Dace 19.01.2009

Bet vai tad var dzīvot ar c hepatītu to neārstējot? Kā tad tas izpaužās? Tad jau tiešām jāpārbaudās.Kur veic pārbaudes? Ja nemaldos, tad kādreiz dzirdēju 30Ls analīzes maksāja.

D Dace 19.01.2009

Jā, PĀrbaudītais, tāpēc ka salonos manikīri no darba devēja puses netiek nodrošināti ar dezinfekcijas līdzekļiem, kas nemaksā lēti.Salons ierīko vienu UV lampu, kuras stari nevar iznīcināt visus kaitīgos mikroorganismus, bet runājot par dezinfekcijas šķidrumu, kaut vai Korsolex, kur viena pudele maksā vismaz 9Ls, manikīram pašam priekš sevis dārgs prieks sanāk.Ja vēl pašam par sevi arī nodokļi jāmaksā(ir tādi saloni), jādalās ar % kuri nekur oficiāli nefigurē.Piemēram mūsu salonā tiešām netiek dezinficēti manikīra instrumenti, salona vadītāja kā friziere to fišku "nerubī".Tā ka viss tikai uz paša manikīra sirdsapziņas, kurām ir sirdsapziņa, tām katrai pašai savā trauciņā dezinfekcijas šķīdums paslēpts stāv, lai neviens cits to neizlietu.Tā ir šodienas realitāte, tā ka nevainojiet manikīrus, bet gan salonus, kuros no darba devēju puses netiek sniegti ne dezinfekcijas šķīdumi, ne galda virsmu dezinficētāji, nerunājot par elementārajiem putekļu nosūcējiem, lai manikīram nebūtu pilnas plaušas, acis ar mākslīgajiem materiāliem-gēlu un akrilu.Tā ka parēķiniet, cik manikīram pašam jātērējās-dvieļi, maskas, brilles, mašīnītes, visi instrumenti, piederumi utt.Parēķiniet cik vēl %jāatdod saimniekam.Un vēl pašam dezinfekcijas līdzekļus jāpērk? Vai ir vērts strādāt? Tad jau labāk ejiet pie meistariem uz mājām.

A Anita 20.03.2009

Izlasīju komentārus, , , kāpēc pateicoties vienai "kazai", varbūt tā kaza arī nezināja, ka pateicoties citai, inficējusies, nevajag apvainot citus, tas ir muļķīgi.Jāapvaino tie, kas šos vīrusus ir izlaidis brīvībā...

Mamma 20.03.2009

shausmas!

J juris 11.04.2011

Ziniet, man kreisolis bija vienu reizi un tas notika ar prezervatīvu, sieva skaita ka esmu noķēris to no kādas ielenes, jo lielāko daļu ielenes ir slimas ar c hepatītu, bet vienīgai vņa nezina ka tās ir narkomānes, jo c hepatīts iet tikai caur asinīm, vēl pirms tam man ar sievu bija dzimumattiecības, bet viņa tā patās netic, bet jautājums, kāpēc viņai nav c hepatīts

* ****** 11.04.2011

Uz analīzēm nosūta ģimenes ārsts, ja ir kādas aizdomas par iespējamo infekciju.Vai ja ir sūdzības par aknām.Jāmaksā ļoti niecīga naudiņa.