www.sudzibas.lv BYAS Krāpšana

BYAS - Krāpšana

Ja Jums tiks piedāvāts nopirkt vai tirgot Byas Face Lifter Sensation vai jebkuru citu Byas produkciju. Neticiet, Internetā vai ebay.com šos aparātus var nopirkt četras reizes lētāk, bet labāk izvairīties no to pirkšanas, Pilnīgs fufels pats aprāts un ar to piedāvātie kosmētikas līdzekļi.

I

Z zvaigzne14 21.07.2016

Pilnīgi piekrītu!!! Vakar biju uz prezentāčiju,ja pareizi atceros konsultantes vārds bija Dita Mars,šī būtne nu ne kādīgi nedrīkst strādāt ar klientiem,es jau nu gribētu lai noņem arī sertifikātu, Nelaipna,uzpūtīga,prezentācijai bija 0 vērtība,apvainojās,ka pateicu,annepatika kā viņa strādā ar manu seju,rupji un brutāli.Neko jēdzīgu napastāstīja,bet aparāts taču maksā 1000eiro!!! nevis 5 eiro.Un punkts visam,uztaisot man vienu pusi sejai,nepiedāvāja uztaisīt otru,vienkārši vi'ņai bija svarīgāka tēma,kurš vēlas nopelnīt ar to,man tas neinteresējā,tāpēc mani palūdz atstāt telpas!1 Neeiet uz BAYS prezentāciju ar šo konsultanti Ditu Mars un vispār nepērciet tos mēslus!!

R Reberta 22.09.2016

Traki ar cilvēkiem...Ebay nav kompānijas lapa, bet gan jebkurš tur var kaut ko pārdot. Kaut vai savu iegādāto. Un uz kāda pamata varat apgalvot, ka aparāts nestrādā? Vai esat šīs jomas profesionālis? Es kā speciāliste apgalvoju, ka strādā pat izcili. Un zinu, ka aparāts nemaksā 1000 eur. Un šī procedūra uz pus sejas bija kā prezentācijas daļa, kas Jums bija bez maksas, lai parādītu kā tas darbojas un variet salīdzināt abas sejas puses. Ja vēlaties sejas procedūras, priekš tam ir saloni un spa :). Un ja jau lūdz atstāt telpu, laikam pati "īpaši vēlējāties:)". Lai veicas!

S Serene 14.03.2017

Man bija joks,ka prezentacijas laika,merot sejas mitrumu procentos ar specialu ierici,radija 41-42%,kas ir norma un labs raditajs. Pec proceduras uzreiz merija,bija 50 ar kaut ko,es savukart iebildu,ka seja tacu vel mitra. Sasolija,ka 2h laika vel kaps. Pec laicina paludzu nomerit,bija 39%,vel pec laicina vel mazak. Kur solitais,ja krit. Laikam es tur vieniga tik reizes ludzu merit :) prasiju viedokli tur esosai kosmetikei,kura atbildeja,ka visdrizak aparats nepareizi sakuma uzradija,man seja obligati jamitrina (par to obligati nezinu,uzskatu,ka man loti laba sejas ada) un jamera bijis pec pasas proceduras,bet pirms krema klasanas. Vai tad krems izsausinas adu,ja pec tam mainas radijums? Kaut kas man tur neiet kopa. Un raditaji turpina pazeminaties ari ar citu meraparatu. Un tad uzreiz mani pasauca parunaties,vai es velos iegadaties sev vai pardosu citiem. Cena pieklajiga. Pat nepajautaja,vai es veletos,vai man padomat vel vajag. Nu loti atgadinaja agrakas Herbalife saiesanas. Te ari piramidas variants. Parunajos ar tuvakajiem,neviens neatbalsta so ideju.

R Reberta 27.03.2017

Ādas mitruma mērījums tiek veikts dermas slānī nevis virs ādas. Pirms un pēc ir labs rādītājs. Un tas nav saistīts ar to, ka seja mitra. Pēc procedūras noteikti bija uzlikts sejas krēms, kas "aizver" procedūru un šie vairs nav precīzi rādītāji. Tāpēc arī kritās.

S Serene 27.03.2017

Ta saprotu,,jus esat iesaistita ar BYAS produkciju vai izplatisanu,ja tik zinosa. Vai jus ari pec izmeginasanas cilvekiem bez jautasanas uzbazaties ar izveli lietot sev iegadaties vai tirgot citiem so pakalpojumu? Loti nesmuki no konkreto darbinieku puses. Tie 600 vai 700 eiro sakumam tomer iespaidigs cipars.

R Reberta 28.03.2017

Mitruma mērītājs ir plaši pielietojams instruments. Tas, ko izlasīju, pati rakstiet, ka Jums tika piedāvāta izvēle. Bet neapmierinātie būs vienmēr. Lai atvērtu savu kabinetu, man pamatkapitāls bija jāiegulda tūkstošos, šeit lai atvērtu biznesu ir simti. Es zinu viņu piedāvājumu, laikam viņu neizpratāt. Bet katram savs. Tikai sarūgtina, ka ir komentāri neizprotot visas nianses.

G Gucisa 08.12.2017

Sveikas, dāmas!
Nejauši uzdūros jūsu "briesmīgajām" atsauksmēm un sapratu, ka jāpasaka arī man savs viedoklis :)

Es pati jau gadu lietoju Byas aparāttehnoloģijas, kas nāk kopā ar serumiem atbilstošai procedūrai un esmu ietaupījusi KAUDZI naudas, jo ja es ietu un šīs procedūras (jonoforēze, mikrovibrācija, radiofrekvence un ems) veikt regulāri uz saloniem, es tur būtu atstājusi šī gada laikā vairākus tūkstošus, nevis pāris simtus Byas iegādei (nezinu par kādiem 1000-iem tieši jūs runājat...) :) Tā kā esmu ļoti apmierināta gan cenas, gan arī rezultāta ziņā. Ja es būtu gribējusi pacelt uz augšu "vaigu kāmīšus" un dabūt nost dubultzodu, es būtu gājusi uz kādu no saloniem, kas piedāvā radiofrekvenču (RF) procedūras un vidēji viena šāda procedūra Latvijā (bez atlaidēm!) maksā 70 Eur. Tātad, lai būtu efekts un tas saglabātos, būtu paliekošs, man kā minimums būtu jāiziet 10 procedūru kursu. Cik tad sanāk 70 Eur x 10? Šķiet, ka 700 Eur! Pat ja tas komplekts maksātu 700 Eur, es to noteikti ņemtu ciet, kaut vai tās vienas funkcijas (tur ir vēl citas - jonoforēze, ems, mikrovibrācija!) dēļ, jo es sev uztaisītu nevis 10 procedūras par 700 Eur, bet simtiem procedūru par šo cenu. Tā kā tas ir pilns kosmetoloģijas kabinets mājās. Tie nav vienkārši kremiņi un kaut kādi serumiņi, kas strādā TIKAI uz ādas virsējo slāni (neko nerisinot...), tās ir aparāttehnoloģijas, kas strādā ādas dziļumā un reāli risina problēmas (noņem dubultzodu, paceļ vaigus, izlīdzina grumbas, noņem maisiņus, tumšos lokus utt.). Ļoti patīkams (bez sāpēm, injekcijām, ķirurģijas) un lēts variants kā savest sevi 100% kārtībā 1 - 6 mēnešu laikā (atkarībā no tā kādā stāvoklī ir mūsu katras āda).

Nenoslinkojat un pašas papētat, cik maksā procedūras salonos, hialuronskābes injekcijas, botoksa injekcijas, plastiskās operācijas. Tas maksā, sākot ar simtiem un beidzot ar vairākiem tūkstošiem! Un lai būtu efekts, tas viss ir jādara regulāri - arī plastiskās operācijas nav mūžīgas! Un tas nu gan maksā tūkstošos...

Ja šeit 1 procedūras pašizmaksa sanāk ~ 5 Eur, tad tas ir ĻOTI lēti, jo nevienā salonā nepiedāvā procedūras pa 5 Eur! Papētiet pašas!

Šī gada laikā esmu izlīdzinājusi pieres grumbas, pacēlusi uz augšu vaigu "kāmīšus" un novākusi maisiņus zem acīm + krunkas pats par sevi... + pēc procedūrām ļoti uzlabojas garastāvoklis un gribas nevis dusmoties, bet smaidīt uz apkārtējiem :)

Starp citu, personīgi pazīstu Ditu Marksu, viņa ir ļoti eleganta, kopta un laipna dāma. Esmu bijusi arī uz vairākām viņas lekcijām - ļoti padziļināti un saprotami visu izskaidro un ir daudz strādājusi ar aparāttehnoloģijām vispār, ne tikai ar Byas. Tā kā visu cieņu - dāma ar ļoti lielu zināšanu un praktiskās pieredzes bāzi!

Tā kā... lai jums visām vairāk smaidu un pozitīvisma dzīvē, tad arī Byas vairs neliksies par grūtu, dārgu un vēl tur sazin kādu... :) :) :)

M Māra 28.02.2018

Acīmredzot Jūs vienkārši nebijāt "uz viena viļņa". Jo visas Jūsu pretenzijas ir pamatā emocionālas, ne racionālas. Tātad Jums būtībā gribas pasūdzēties par to, KAS un KĀ, šo prezentāciju rīkoja un ar pašu BYAS tam ir visai maz sakara :)

A [email protected] 08.03.2018

Byas lietoju apmēram trīs mēnešus, varu teikt tikai labāko, redzamas un jūtamas izmaiņas sejas ādā, man nekad neviens cilvēks nebija teicis, ka seja labi izskatās, bet pēdējā mēneša laikā esmu saņēmusi divus komplimentus no diviem dažādiem cilvēkiem, ka seja svaiga un labi izskatās.Arī pati jūtu uzlabojumus.Ja kāds ar to nodarbojas biznesa dēļ, kāda starpība, pats aparāts un produkti ir labi, neko labāku līdz šim neesmu lietojusi.

I Iga 27.04.2018

Lietoju aparātu pati slinkojot 2x nedēļa un rezultāti ir redzami un man patīk svaiga seja un sajūta ka mani gadi 35 atbilst 25 gadiem ;) , ka jau teicu ... cik cilveku tik viedokļu. Nopelnīt var tas kas grib bet tas kas pirmo ķer sliktāko ne cīnās tad jau protams viss būs slikti. Neticu ka nekādus pozitīvus radītājus neieguva kritizētāji.

S Siga 04.07.2018

Iespējams, ka dažu darbinieku rīcība nebija īpaši korekta (it sevišķi pirmsākumos), bet tas nenozīmē, ka produkts ir slikts. Produkts ir fantastisks! Un tagad vēl ir jauni aparāti. Pat matu atjaunotājs, kas daudz lētāk un bez sāpēm atjauno matus pat vietās, kur tie jau labu laiku kā neaug.

B Bigy 25.10.2023

Esmu neatkarīga no šīs reklāmas.Uzskatu ka šīs sūdzības ir neadekvāti uzrakstītas.Konkrēti es lietoju šo ierīci un esmu ļoti apmierināta , neizejot no mājām,neveicot ķirurģiskas procedūras āda tiešām ir atbilstoša -10 gadu no mana vecuma.