www.sudzibas.lv Būvrisinājumi SIA Neizdarot darbu līdz galam, saņem avansu un aiziet no objekta

Būvrisinājumi SIA - Neizdarot darbu līdz galam, saņem avansu un aiziet no objekta

Darba vadītājs Arnolds Kulba bija sarunājis savu brigādi objektā veikt remontu. Remonta laikā atklājās lielas kļūdas (uzbūvētas šķības sienas, nevienāda izmēra sienas nišai utt) pēc kā nācās visu nojaukt un taisīt no jauna. Vairākas reizes mainījās darbinieki, kuri veica remontu. Vairākas reizes nācās pagarināt beigu termiņu. Pēc pēdējā avansa maksājuma, neizdarot darbus līdz galam, brigāde pazuda (līdzi paņemot arī dažas sīkas, taču remontam vajadzīgas lietas, kas tika pirktas par objekta īpašnieku naudu). Arnolds uz telefona zvaniem vairs neatbild.

I

Iesniegums policijā.

I Ilzeze 28.03.2018

šobrīd ir skaidrs, ka nedz kaut kādas špakteļlāpstiņas, spaiņi, kādi nedārgi instrumenti u.c. lietas neatgūsim. tāpat arī iemaksāto naudu par to, ko vēl vajadzēja izdarīt, bet neizdarīja.
Rakstu sūdzību, lai citi sevi pasargātu no tā, kam esam gājuši cauri mēs. Lai vienkārši nesadarbojas ar cilvēku, kurš nesaprot to ko dara, ko ir uzņēmies darīt, un kura komanda tik nesmuki aiziet prom no objekta, atslēgu atstājot kaut kur pie objekta paslēptu (pie miskastēm), nevis atdod rokās kā tās reiz saņēma. Nemaz nerunājot par faktu, ka pats Arnolds vispār uz telefona zvaniem vairs neatbild.

Работяга 28.03.2018

Jums javersas policija vai darba inspekcijai.. tie atri vinus atradis

L LRaivis 28.03.2018

Līgumi/tāme par veicamajiem darbiem bija ?
Visas iemaksas veicāt caur banku ?

Taču visu par padarīto, neizdarīto un apmaksāto var pierādīt pavisam vienkārši.

I Ilzeze 28.03.2018

nē, rakstisks līgums nebija, tāme ar veicamajiem darbiem, izmaksām un termiņu bija, visa samaksa tika veikta skaidrā naudā, jo abām pusēm tā bija izdevīgi.
tamdēļ arī saku, ka neceru neko atgūt. vien pabrīdinu citus, ka nekas labs tur beigās nesanāks.
bija arī normāli meistari, taču viņiem vadība nemaksāja algu (no mūsu puses viss tika darīts - maksājām cik prasīja, arī remontam nepieciešamie materiāli tika sagādāti laicīgi), tamdēļ kadru mainība mūsu objektā bija liela.

L LRaivis 28.03.2018

Piedodiet atvainojiet, bet sen jau ir laiks saprast ka mūsdienās uz kkādas sarunāšanas pamat vien "appisienu" var dabūt.

I Ilzeze 28.03.2018

ir arī godīgi cilvēki, kuri par viņiem samaksāto naudu - algu, izdara darbu kvalitatīvi, noteiktajā termiņā.
un vēlreiz atkārtoju - es neko neceru saņemt atpakaļ - vienkārši brīdinu ar konkrēto firmu/cilvēkiem nestrādāt!
šajā gadījumā naudas pārskaitījumi ar bankas starpniecību dotu tik vien kā iespēju atgūt naudu, kas samaksāta par nepadarītajiem darbiem, nevis konkrētā cilvēka sapratni par to kā jāveic remonts (jo par dažām lietām es pat kā nespeciāliste brīnījos!) un attieksmi pret klientu.