Būvprojekta Vadība - B-TEHNO izpilde

atiecībā par B-Tehno un Buvprojektu Vadību un sūdzību par A.Ābeli.Nav nekas slēpjams, ka ozolniekos stradaja firma Edo būve un darbu vaditājs (ja var tā teikt-precīzāk būtu -mudaks) Raivis, uzvārdu neatceros.Kas netikai paspēja sadirst fasādi, bet viņa darbinieki apzakties(par ko ir uzsākta krimināl lieta), līgums tika lausts.Pēc nedēļas ieliktā darba 8 cilvēkiem un 50 maisu līmjavas izstrādes fasādi pieņēma būvuzraugs, lūk tādas firmas ar to darboņiem vajadzētu izslēkt no būvniecības.Tāpēc uzskatu, ka šādi saiti nav objektīvi, jo vissi kas ir apbižoti sava stulbuma pēc raksta subjektīvo viedokli un redzama medaļas viena puse -diemžēl! Paldies par uzmanību un sapratni.

Komentāri (1)

M mēstieriebīgie 08.12.2010

Paldies A.Ābeles kungam par atbildi uz mūsu sūdzību! Pēc Jūsu teksta ir skaidrs ar kādām personām ir bijusi sadarbība - ļoti, ļoti zems izglītības un intelekta līmenis, kas ir bijis par pamatu, lai sadarbība izvērstos par "apčakaru" no jūsu firmu puses. Tādiem zemiem ļautiņiem nevajadzētu ļaut nodarboties ar biznesu un kur nu vēl ar projektu vadīšanas lietām. Pēc Jūsu tekstiem skaidrs, ka ar matemātiku arī neesat draugos, tāpēc jau arī finansēs ir lielas problēmas. Nu nevajag jau arī pūst te visiem vēju par tām krimināllietām, ja neviens par vainīgu vēl nav atzīts - tas tā, mazs ieskats tiesību teorijā, par ko Jums nav nekādas sajēgas. Par parādiem runājot - Jūsu piesegtās firmiņas ir parādā vairākām firmām... Nerakstiet komentārus, pirms neesat iemācījies rakstīt un izteikt loģiski savas mazās un necilās domiņas...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes