www.sudzibas.lv Būvniecības Dizaina Grupa Neatbilstoša darbu kvalitāte

Būvniecības Dizaina Grupa - Neatbilstoša darbu kvalitāte

Notikuma vieta: Rīgas rajons, Piņķu pagasts, Babīte, "Salienas Pilsēta", māja kuras griestu un sienu savienojumos pēc 3 mēnešus atpakaļ pabeigtiem iekšdarbiem, parādās spraugas, kas ar katru nedēļu aug lielākas, pa kurām mājā iekšā pūš vējš.

Iesaistītās personas: Guntis Osis un mājas īpašnieks

Uzņēmuma Būvniecības dizaina grupa vadītājs Guntis Osis, apgalvo mājas īpašniekam, ka 6mm šķirbas griestu un sienu savienojumos, pēc 3 mēnešus atpakaļ pabeigta remonta ir normāla parādība.

Mājas īpašnieks informē, ka tomēr tas nav normāli un ka pa šo izveidojušos spraugu iekšā pūš vējš.

Uz to Guntis Osis atbild, ka tas ka, šī sprauga ir problēma vēl ir jāpierāda. Vispār mājas īpašnieks kasoties par sīkumiem, viņam laikam nēesot ko darīt, ka visu sarunu viņš ierakstot, ka īpašniekam mājā ir slikts un nevēdināts gaiss un tas arī varētu būt iemesls šķirbu izveidei. Vēl viņam esot gadījums tiesā ar līdzīgu mājas īpašnieku, kurš tā arī neko nēesot panācis par ar 5 būvniecības ekspertīzēm.

Sarunas citāti:

Attēls iekštelpa:
http://photo2.poga.lv/photos/0802/0201/biezais/4317515876_l.jpg

Māja no ārpuses:
http://photo2.poga.lv/photos/0802/0201/biezais/4317521368_l.jpg

ī

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes