www.sudzibas.lv Būvniecības Dizaina Grupa Neatbilstoša darbu kvalitāte

Būvniecības Dizaina Grupa - Neatbilstoša darbu kvalitāte

Notikuma vieta: Rīgas rajons, Piņķu pagasts, Babīte, "Salienas Pilsēta", māja kuras griestu un sienu savienojumos pēc 3 mēnešus atpakaļ pabeigtiem iekšdarbiem, parādās spraugas, kas ar katru nedēļu aug lielākas, pa kurām mājā iekšā pūš vējš.

Iesaistītās personas: Guntis Osis un mājas īpašnieks

Uzņēmuma Būvniecības dizaina grupa vadītājs Guntis Osis, apgalvo mājas īpašniekam, ka 6mm šķirbas griestu un sienu savienojumos, pēc 3 mēnešus atpakaļ pabeigta remonta ir normāla parādība.

Mājas īpašnieks informē, ka tomēr tas nav normāli un ka pa šo izveidojušos spraugu iekšā pūš vējš.

Uz to Guntis Osis atbild, ka tas ka, šī sprauga ir problēma vēl ir jāpierāda. Vispār mājas īpašnieks kasoties par sīkumiem, viņam laikam nēesot ko darīt, ka visu sarunu viņš ierakstot, ka īpašniekam mājā ir slikts un nevēdināts gaiss un tas arī varētu būt iemesls šķirbu izveidei. Vēl viņam esot gadījums tiesā ar līdzīgu mājas īpašnieku, kurš tā arī neko nēesot panācis par ar 5 būvniecības ekspertīzēm.

Sarunas citāti:

Attēls iekštelpa: