būvfirma MCI - Darbs

Neuzticieties firmas MCI darba piedāvājumiem, ipašnieks Māris Cīrulis.Ļoti negodīga attieksme pret strādniekiem, parastais paņēmiens, darba algas nemaksāšana

J

V vadītājs 30.08.2011

Ko nu sūdzies jevgēnij, kad pats uz korķa tikai sēdi un visus termiņus norauj kā rezultātā darbus nav iespējams laicīgi nodot un par nepabeigtiem darbiem kā zināms neviens nemaksā, vel vairāk- pasūtītājs samazina cenu. Būtu strādājis tad nebūtu jāsūdzās, nez kapēc citiem maksā.

P pukstins 24.09.2012

Saja firma nekas nav mainijies, algas isti laikaa nemaksa, pienemsim, uz doto mirkli neviens darbinieks nav sanemis pat avansu par augusta menesi, kur nu veel algu??????? Un ta notiek katru menesi, ja velies nomaksat reikinus laikus un pabarot gimeni normali tad labaak seit nestradat...Jo deel iekaveetajaam algaam var tikai iegrimt paraadu slogaaa???????????/!!! CIRULIM viena atbilde nepatik ej prom, un protams nopelnito diez vai tad dabusi...Galvenais ka pats pierijies...

A andrisberzins 22.11.2012

Uzmet arī sadarbības partnerus. Jābrīnās ka AB.LV ar viņiem sadarbojas. Patiess izbrīns!

P piegadatajs 22.12.2012

jaa, ar viniem var straadaat tikai ar prieksapmaksu!!