www.sudzibas.lv Būve Uzvara SIA Krāpnieku kantoris

Būve Uzvara SIA - Krāpnieku kantoris

Neuzķerieties uz šiem krāpniekiem, piedāvā lētāku pakalpojumu kā citi, bet kad jāuzsāk darbs, tad vai nu nav kas uzsāk, vai visi darbinieki smird, jo ir alkoholiķi. Samaksu prasa avansā un darbu izmaksās iekļauj arī savas "zeķes". Īpašnieks īpaši rupjš un glums tipiņš, kaut arī sākumā prot ļoti izmanīgi apvārdot un pierunāt uz samaksāšanu. Īpašnieki Bauskā pazīstami kā azartspēlmaņi un uzdzīves tīkotāji. Ja paņemsiet šo kantori darbā, tad ne naudas ne padarīta darba jums neredzēt...

Komentāri (1)

B Būve Uzvara 29.05.2019

Labdien,

Esam iepazinušies ar augstāk norādīto sūdzību. Informējam, ka tā satur melus un nepatiesu informāciju. Tādēļ sniedzam nelielu ieskatu par faktiem, kas apgāž sūdzībā norādīto:
1. SIA Būve Uzvara ir bijis viens pasūtījums kopš tā dibināšanas līdz sūdzības publicēšanai. Pasūtītājs bija novada pašvaldība. Pasūtījums ir izpildīts, naudas līdzekļi ir pārskaitīti uzņēmumam. Sūdzības nav saņemtas;
2. SIA Būve Uzvara nepieņem pasūtījumus no privātpersonām. Apgalvojums, ka SIA Būve Uzvara uzņemtos darbus, kurus nebūtu izpildījusi un par to saņēmusi avansa maksājumus, nav patiess;
3. SIA Būve Uzvara vienīgais īpašnieks dzīvo Rīgā. Vienīgā īpašnieka saikne ar Bausku ir uzņēmuma juridiskā adrese. Tādēļ nepatiesa informācija par SIA Būve Uzvara īpašnieka atpazīstamību Bauskā. Komentēt pārējo melīgo informāciju par SIA Būve Uzvara īpašnieku ir zem SIA Būve Uzvara īpašnieka goda.

Informējam, ka 2019.gada 23.maijā Valsts policija ir pieņēmusi lēmumu atteikt uzsākt kriminālprocesu par neslavas celšana. SIA Būve Uzvara šo lēmumu pārsūdzēs un gadījumā, ja prokuratūra atstās spēkā Valsts policijas lēmumu, tad vērsīsies civilitiesiskā kārtībā pret tām personām, kas ir publicējušas sūdzību, - noskaidrojot IP adresi, no kuras sūdzība ir publicēta un piedzenot kaitējumu.

SIA Būve Uzvara īpašnieks ir informēts par to, ka sūdzības autors ir cits būvniecības uzņēmums, kas darbojas Bauskā un kura reputācija (nemaksājot darbiniekiem darba samaksu) ir tik slikta, ka tas faktiski ir bankrotējis gan morāli, gan finansiāli. Tomēr SIA Būve Uzvara uzskata, ka anonīmu ķengu publicēšana, kas satur absolūti melīgu informāciju ir pazemojoša un demonstrē šo ķengu autora nožēlojamo stāvokli un gļēvumu. Minētais liecina, ka sūdzības autors savā nožēlojamā dzīvē ir tik nospiests, ka tam nekas cits neatliek kā publicēt savu žulti internetā.

Vienlaikus uzskatām par pienākumu labsirdīgi aicināt Gati un viņa dzīvesbiedri sākt ar mazumiņu, - izmaksāt darba algu saviem tuviniekiem, ko esat piekrāpuši, tālāk jau apli paplašinot un atlīdzināt visiem, ko esat krāpuši. Varbūt tas par kripatiņu uzlabos Jūsu nožēlojamo dzīvi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes