www.sudzibas.lv Butterfly Slikts serviss

Butterfly - Slikts serviss

Nebiju domājusi, ka kādreiz rakstīšu par kaut ko, sliktu atsauksmi, bet diemžēl no pašizslavētā butterfly veikala pasūtīju bodiju un bikses, kuras jau bija valkātas nosmērētas, netīras ar sazin ko un vīles tik vaļīgas, ka pavisam nedaudz un tās izirs. Bodijam diegi visur karājās, pie paduses jau iziris, atradu alixpress tādu pašu bodiju par 8€. Izrādās, ka viņas tās novazātas drēbes pa fotosesijām, somām tās pašas tiek tirgotas tālāk. Diemžēl tik sliktas kvalitātes apģērbus nav vērts pirkt par tādām cenām. Esmu vīlusies, vienīgais, kas butterfly veikalam izdodās ir Skaisti runāt un fotosesijas, bet vairāk nekas, pašas preces realitātē diezgan briesmīgas. Kā arī krāsa atšķīrās no bildēm. Ja vēlaties iepirkties tad tikai klātienē, kad paši redzat krāsu un materiālu.

Papildināts Bh 04.12.2021

Zemē nomesta [slēpt]@